– 4 extracte naturale, formă patentată de citicolină Cognizin®, susținerea concentrării datorită cofeinei
Fructe zemoase 195 g
18
Evaluare 4.1/5, 18 recenzii
99,99 RON
(51,28 RON / 100 g)
Acetil L-Carnitină
– 500 mg Acetil-L-Carnitină într-o capsulă
90 capsule
7
Evaluare 5.0/5, 7 recenzii
64,99 RON
(0,72 RON / 1 capsulă)
EAA
– doză de 9 aminoacizi esențiali în 5 capsule, supliment alimentar
150 capsule
7
Evaluare 4.5/5, 7 recenzii
84,99 RON
(0,57 RON / 1 capsulă)
-15 % SALE15
Dextrină Ciclică
– zaharuri absorbite rapid sub formă de dextrină cluster, energie înainte, în timpul și după exerciții de anduranță, nu provoacă disconfort intestinal
900 g
2
Evaluare 5.0/5, 2 recenzii
149,99 RON
(16,67 RON / 100 g)
Acid alfa‑lipoic
– 500 mg acid alfa‑lipoic (ALA) în fiecare capsulă, supliment alimentar
90 capsule
6
Evaluare 5.0/5, 6 recenzii
74,99 RON
(0,83 RON / 1 capsulă)
Magneziu Drink
– băutură fructată cu magneziu cu absorbție ridicată, contribuie la funcționarea normală a mușchilor și la reducerea oboselii și extenuării
Fructe de pădure 325 g
72
Evaluare 4.7/5, 72 recenzii
79,99 RON
(24,61 RON / 100 g)
87 % Baking protein
– izolat de zer, pentru o textură super moale, cu un conținut scăzut de lactoză
1 000 g
103
Evaluare 4.9/5, 103 recenzii
189,99 RON
(19 RON / 100 g)
Fâșii uscate de friptură BIO
– fâșii de carne uscată din rase de vaci premium, mai mult de 92% carne de vită de calitate în fiecare pachet, modalitate practică de gustare
Chilli 25 g
48
Evaluare 4.7/5, 48 recenzii
15,99 RON
(63,96 RON / 100 g)
Fâșii uscate de friptură BIO
– fâșii de carne uscată din rase de vaci premium, mai mult de 92% carne de vită de calitate în fiecare pachet, modalitate practică de gustare
Piper negru 25 g
46
Evaluare 4.7/5, 46 recenzii
15,99 RON
(63,96 RON / 100 g)
Băutură ionică
– băutură sportivă hipotonă cu glucide și electroliți, supliment alimentar
Căpșună cu lime îndulcit cu glicozide steviolice 800 g
84
Evaluare 4.5/5, 84 recenzii
79,99 RON
(10 RON / 100 g)
-12 %
Evenimentele săptămânii
Băutură ionică
– băutură sportivă hipotonă cu glucide și electroliți, supliment alimentar
Căpșună cu lime îndulcit cu glicozide steviolice 40 g
84
Evaluare 4.5/5, 84 recenzii
7,03 RON
Prețul inițial: 7,99 RON
(17,58 RON / 100 g)
Băutură ionică
– băutură sportivă hipotonă cu glucide și electroliți, supliment alimentar
Grapefruit roșu fără îndulcitori 800 g
52
Evaluare 4.4/5, 52 recenzii
79,99 RON
(10 RON / 100 g)
Băutură ionică
– băutură sportivă hipotonă cu glucide și electroliți, supliment alimentar
Fructe tropicale îndulcit cu glicozide steviolice 800 g
191
Evaluare 4.7/5, 191 recenzii
79,99 RON
(10 RON / 100 g)
Băutură ionică
– băutură sportivă hipotonă cu glucide și electroliți, supliment alimentar
Fructe tropicale îndulcit cu glicozide steviolice 40 g
191
Evaluare 4.7/5, 191 recenzii
7,99 RON
(19,98 RON / 100 g)
Băutură ionică
– băutură sportivă hipotonă cu glucide și electroliți, supliment alimentar
Portocală îndulcit cu glicozide steviolice 800 g
99
Evaluare 4.5/5, 99 recenzii
79,99 RON
(10 RON / 100 g)
Băutură ionică
– băutură sportivă hipotonă cu glucide și electroliți, supliment alimentar
Portocală îndulcit cu glicozide steviolice 40 g
99
Evaluare 4.5/5, 99 recenzii
7,99 RON
(19,98 RON / 100 g)
Micellar Casein Protein
– proteină cu absorbție lentă, consistență cremoasă și densă, îndulcită cu glicozide steviol
Fără aromă 1 000 g
102
Evaluare 4.4/5, 102 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Micellar Casein Protein
– proteină cu absorbție lentă, consistență cremoasă și densă, îndulcită cu glicozide steviol
Vanilie 1 000 g
125
Evaluare 4.4/5, 125 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Micellar Casein Protein
– proteină cu absorbție lentă, consistență cremoasă și densă, îndulcită cu glicozide steviol
Căpșună 1 000 g
89
Evaluare 4.2/5, 89 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Micellar Casein Protein
– proteină cu absorbție lentă, consistență cremoasă și densă, îndulcită cu glicozide steviol
Ciocolată 1 000 g
90
Evaluare 4.6/5, 90 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Energy gel
– sursă de energie rapidă și electroliți, combinație de 3 carbohidrați BIO cu absorbție rapidă, pentru activități de lungă durată și intensitate redusă
Mango 480 g (12 x 40 g)
187
Evaluare 4.5/5, 187 recenzii
109,99 RON
(22,91 RON / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– peste 77% concentrat, izolat și cazeină din zer, eficient imediat după antrenament și în caz de deficit prelungit de proteine, îndulcit cu glicozide steviolice
Ciocolată și alune de pădure 900 g
128
Evaluare 4.5/5, 128 recenzii
199,99 RON
(22,22 RON / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– peste 77% concentrat, izolat și cazeină din zer, eficient imediat după antrenament și în caz de deficit prelungit de proteine, îndulcit cu glicozide steviolice
Ciocolată albă 900 g
90
Evaluare 4.5/5, 90 recenzii
199,99 RON
(22,22 RON / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– peste 77% concentrat, izolat și cazeină din zer, eficient imediat după antrenament și în caz de deficit prelungit de proteine, îndulcit cu glicozide steviolice
Fără aromă 900 g
254
Evaluare 4.4/5, 254 recenzii
199,99 RON
(22,22 RON / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– peste 77% concentrat, izolat și cazeină din zer, eficient imediat după antrenament și în caz de deficit prelungit de proteine, îndulcit cu glicozide steviolice
Vanilie 30 g
135
Evaluare 4.7/5, 135 recenzii
13,99 RON
(46,63 RON / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– peste 77% concentrat, izolat și cazeină din zer, eficient imediat după antrenament și în caz de deficit prelungit de proteine, îndulcit cu glicozide steviolice
Ciocolată albă 30 g
90
Evaluare 4.5/5, 90 recenzii
13,99 RON
(46,63 RON / 100 g)
Extract de sfeclă roșie
– Formă 100% naturală, standardizată 6% conținut de nitrați, precursor al oxidului nitric
120 capsule
2
Evaluare 4.5/5, 2 recenzii
74,99 RON
(0,62 RON / 1 capsulă)
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Banană 1 000 g
1115
Evaluare 4.3/5, 1115 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Transport gratuit
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Banană 2 000 g
1115
Evaluare 4.3/5, 1115 recenzii
369,99 RON
(18,50 RON / 100 g)
Transport gratuit
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Fără aromă 2 000 g
3278
Evaluare 4.5/5, 3278 recenzii
369,99 RON
(18,50 RON / 100 g)
Transport gratuit
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Milkshake de căpșuni 2 000 g
1211
Evaluare 4.4/5, 1211 recenzii
369,99 RON
(18,50 RON / 100 g)
Transport gratuit
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Rulou cu scorțișoară 2 000 g
2324
Evaluare 4.3/5, 2324 recenzii
369,99 RON
(18,50 RON / 100 g)
Transport gratuit
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Caramel sărat 2 000 g
2121
Evaluare 4.3/5, 2121 recenzii
369,99 RON
(18,50 RON / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Caramel sărat 300 g (10 x 30g)
2121
Evaluare 4.3/5, 2121 recenzii
109,99 RON
(36,66 RON / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Vanilie 300 g (10 x 30g)
3179
Evaluare 4.6/5, 3179 recenzii
109,99 RON
(36,66 RON / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Ciocolată 300 g (10 x 30g)
2013
Evaluare 4.4/5, 2013 recenzii
109,99 RON
(36,66 RON / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrat folosind metoda CFM la temperaturi scăzute, bogat în proteine și BCAA, îndulcit cu glicozide steviol
Căpșună 1 000 g
165
Evaluare 4.5/5, 165 recenzii
189,99 RON
(19 RON / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrat folosind metoda CFM la temperaturi scăzute, bogat în proteine și BCAA, îndulcit cu glicozide steviol
Chipsuri de scorțișoară 1 000 g
566
Evaluare 4.5/5, 566 recenzii
189,99 RON
(19 RON / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrat folosind metoda CFM la temperaturi scăzute, bogat în proteine și BCAA, îndulcit cu glicozide steviol
Panna cotta 1 000 g
187
Evaluare 4.3/5, 187 recenzii
189,99 RON
(19 RON / 100 g)
-12 %
Evenimentele săptămânii
Whey Protein
– ultrafiltrat folosind metoda CFM la temperaturi scăzute, bogat în proteine și BCAA, îndulcit cu glicozide steviol
Panna cotta 30 g
187
Evaluare 4.3/5, 187 recenzii
12,31 RON
Prețul inițial: 13,99 RON
(41,03 RON / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrat folosind metoda CFM la temperaturi scăzute, bogat în proteine și BCAA, îndulcit cu glicozide steviol
Ciocolată albă 1 000 g
361
Evaluare 4.5/5, 361 recenzii
189,99 RON
(19 RON / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrat folosind metoda CFM la temperaturi scăzute, bogat în proteine și BCAA, îndulcit cu glicozide steviol
Vanilie 300 g (10 x 30g)
967
Evaluare 4.7/5, 967 recenzii
109,99 RON
(36,66 RON / 100 g)
-15 % SALE15
Whey Protein
– ultrafiltrat folosind metoda CFM la temperaturi scăzute, bogat în proteine și BCAA, îndulcit cu glicozide steviol
Ciocolată 300 g (10 x 30g)
343
Evaluare 4.5/5, 343 recenzii
109,99 RON
(36,66 RON / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrat folosind metoda CFM la temperaturi scăzute, bogat în proteine și BCAA, îndulcit cu glicozide steviol
Chipsuri de scorțișoară 300 g (10 x 30g)
566
Evaluare 4.5/5, 566 recenzii
109,99 RON
(36,66 RON / 100 g)
Fără lactoză
Lactose Free Whey Protein
– 75% conținut de proteine, fără lactoză, îndulcit cu glicozide steviol, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Afine 1 000 g
211
Evaluare 4.1/5, 211 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Fără lactoză
Lactose Free Whey Protein
– 75% conținut de proteine, fără lactoză, îndulcit cu glicozide steviol, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Caramel sărat 1 000 g
122
Evaluare 4.5/5, 122 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– proteină cu absorbție rapidă, conținut minim de zahăr și grăsimi, îndulcit cu glicozide steviolice
Căpșună 500 g
238
Evaluare 4.5/5, 238 recenzii
149,99 RON
(30 RON / 100 g)
Grass-Fed
Transport gratuit
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– proteină cu absorbție rapidă, conținut minim de zahăr și grăsimi, îndulcit cu glicozide steviolice
Căpșună 1 000 g
238
Evaluare 4.5/5, 238 recenzii
269,99 RON
(27 RON / 100 g)
Energy gel
– sursă de energie rapidă și electroliți, combinație de 3 carbohidrați BIO cu absorbție rapidă, pentru activități de lungă durată și intensitate redusă
Cacao 480 g (12 x 40 g)
69
Evaluare 4.7/5, 69 recenzii
109,99 RON
(22,91 RON / 100 g)
Energy gel
– sursă de energie rapidă și electroliți, combinație de 3 carbohidrați BIO cu absorbție rapidă, pentru activități de lungă durată și intensitate redusă
Baobab 480 g (12 x 40 g)
38
Evaluare 4.2/5, 38 recenzii
109,99 RON
(22,91 RON / 100 g)
Energy gel
– sursă de energie rapidă și electroliți, combinație de 3 carbohidrați BIO cu absorbție rapidă, pentru activități de lungă durată și intensitate redusă
Lămâie și matcha 480 g (12 x 40 g)
61
Evaluare 4.3/5, 61 recenzii
109,99 RON
(22,91 RON / 100 g)
Grass-Fed
Grass-Fed Biltong
– carne uscată suculentă, uscată lent, carne grass-fed din Namibia
25 g
8
Evaluare 4.7/5, 8 recenzii
18,99 RON
(75,96 RON / 100 g)
Grass-Fed
Grass-Fed Biltong
– carne uscată suculentă, uscată lent, carne grass-fed din Namibia
50 g
8
Evaluare 4.7/5, 8 recenzii
33,99 RON
(67,98 RON / 100 g)
-12 %
Evenimentele săptămânii
Noutăți
Intra Workout
– băutură cu glucide, electroliți și cofeină pentru efort prelungit, supliment alimentar
Măr verde 50 g
6
Evaluare 5.0/5, 6 recenzii
9,67 RON
Prețul inițial: 10,99 RON
(19,34 RON / 100 g)
-15 % SALE15
Intra Workout
– băutură cu glucide, electroliți și cofeină pentru efort prelungit, supliment alimentar
Măr verde 750 g
6
Evaluare 5.0/5, 6 recenzii
119,99 RON
(16 RON / 100 g)
Electroliți
– compoziție simplă și gust proaspăt, sub formă de pulbere solubilă, supliment alimentar
Mango & grepfruit 160 g (20 x 8 g)
560
Evaluare 4.7/5, 560 recenzii
79,99 RON
(49,99 RON / 100 g)
Creatină Creapure®
– cu marcă înregistrată germană, crește performanța fizică în intervale scurte consecutive, supliment alimentar
Fără aromă 100 g (20 x 5 g)
253
Evaluare 4.6/5, 253 recenzii
62,99 RON
(62,99 RON / 100 g)
Electroliți + EAA
– combinație de 9 aminoacizi esențiali și 4 electroliți, îndulcit cu glicozide steviolice, supliment alimentar
Portocală amară 400 g
25
Evaluare 4.5/5, 25 recenzii
109,99 RON
(27,50 RON / 100 g)
Meal Bar
– baton complet cu un raport echilibrat de macronutrienți, gustare ideală pentru fiecare zi
Caramel 50 g
38
Evaluare 4.7/5, 38 recenzii
9,99 RON
(19,98 RON / 100 g)
Meal Bar
– baton complet cu un raport echilibrat de macronutrienți, gustare ideală pentru fiecare zi
Nu ezitați să luați un cookie 🍪 - acesta vă ajută să vă faceți experiența de cumpărături mai convenabilă, menținându‑vă coșul plin, amintindu‑vă datele de conectare și asigurându‑se că întreaga călătorie decurge fără probleme.