– jerky premium din vânat sălbatic din Estonia, condimentat doar cu sare de mare
Cerb 25 g
23
Evaluare 4.9/5, 23 recenzii
19,99 RON
(79,96 RON / 100 g)
Meal Bar
– baton complet cu un raport echilibrat de macronutrienți, gustare ideală pentru fiecare zi
Migdale cu bucăți de cocos 50 g
15
Evaluare 4.6/5, 15 recenzii
9,99 RON
(19,98 RON / 100 g)
Jerky de ciuperci
– bucăți suculente, perfect condimentate de pleurotus, gustare vegană pentru școală, serviciu și călătorii
Sare de Himalaya 30 g
26
Evaluare 4.1/5, 26 recenzii
21,99 RON
(73,30 RON / 100 g)
Jerky de ciuperci
– bucăți suculente, perfect condimentate de pleurotus, gustare vegană pentru școală, serviciu și călătorii
Chipotle chilli dulce 30 g
28
Evaluare 4.7/5, 28 recenzii
21,99 RON
(73,30 RON / 100 g)
Somon jerky
– jerky premium din somon, pește provenit din ferme sustenabile din Insulele Feroe
40 g
19
Evaluare 4.8/5, 19 recenzii
29,99 RON
(74,98 RON / 100 g)
Transport gratuit
Whey Protein BIO
– concentrat de zer microfiltrat din 100% ingrediente naturale, din lapte de vacă BIO
Vanilie 1 000 g
39
Evaluare 4.6/5, 39 recenzii
219,99 RON
(22 RON / 100 g)
Transport gratuit
Whey Protein BIO
– concentrat de zer microfiltrat din 100% ingrediente naturale, din lapte de vacă BIO
Matcha 1 000 g
64
Evaluare 4.6/5, 64 recenzii
219,99 RON
(22 RON / 100 g)
Turkey Stripe
– gustare autentică din carne de la fermă de familie, 165 g carne la 100 g produs, textură moale și suculentă
25 g
12
Evaluare 4.6/5, 12 recenzii
14,99 RON
(59,96 RON / 100 g)
Ulei de krill
– formă fosfolipidică de marcă a omega‑3 Superba2, supliment alimentar
60 capsule
20
Evaluare 4.8/5, 20 recenzii
119,99 RON
(2 RON / 1 capsulă)
Crackers din carne BIO
– crackers extra crocanți cu carne premium, calitate BIO, conținut ridicat de proteine
Roșie și nucă 30 g
24
Evaluare 3.7/5, 24 recenzii
15,99 RON
(53,30 RON / 100 g)
Crackers din carne BIO
– crackers extra crocanți cu carne premium, calitate BIO, conținut ridicat de proteine
Fistic și cartofi dulci 30 g
21
Evaluare 4.2/5, 21 recenzii
15,99 RON
(53,30 RON / 100 g)
Salami Bites BIO
– bucăți premium de salam uscat, calitate BIO, conținut ridicat de proteine
Șuncă serrano afumată 30 g
9
Evaluare 3.2/5, 9 recenzii
15,99 RON
(53,30 RON / 100 g)
Guarana
– extract pur de guarana, conține cofeină naturală, crește energia, susține vigilența și concentrarea
90 capsule
6
Evaluare 5.0/5, 6 recenzii
52,99 RON
(0,59 RON / 1 capsulă)
L‑Tirozină
– susține concentrarea și performanța mentală, potrivit înainte de activități fizice și psihice solicitante, supliment alimentar
90 capsule
3
Evaluare 4.7/5, 3 recenzii
52,99 RON
(0,59 RON / 1 capsulă)
Magneziu Drink
– băutură fructată cu magneziu cu absorbție ridicată, contribuie la funcționarea normală a mușchilor și la reducerea oboselii și extenuării
Mango și marakuja fără îndulcitori 325 g
5
Evaluare 4.8/5, 5 recenzii
79,99 RON
(24,61 RON / 100 g)
-20 %
Evenimentele săptămânii
Noutăți
Native Goat Protein
– proteină nativă de capră cu cazeină A2, absorbție lentă, ușor îndulcit cu monk fruit
Ciocolată 500 g
9
Evaluare 4.2/5, 9 recenzii
143,99 RON
Prețul inițial: 179,99 RON
(28,80 RON / 100 g)
-15 % SALE15
Native Goat Protein
– proteină nativă de capră cu cazeină A2, absorbție lentă, ușor îndulcit cu monk fruit
Caramel sărat 500 g
3
Evaluare 3.4/5, 3 recenzii
179,99 RON
(36 RON / 100 g)
-20 %
Evenimentele săptămânii
Whey Protein BIO
– concentrat de zer microfiltrat din 100% ingrediente naturale, din lapte de vacă BIO
Căpșună 1 000 g
5
Evaluare 4.2/5, 5 recenzii
175,99 RON
Prețul inițial: 219,99 RON
(17,60 RON / 100 g)
-15 % SALE15
Noutăți
Protein bar base
– bază pentru prepararea acasă a batoanelor proteice fără coacere, cu conținut ridicat de proteine
1 000 g
3
Evaluare 5.0/5, 3 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
-20 %
Evenimentele săptămânii
Noutăți
Protein bar base
– bază pentru prepararea acasă a batoanelor proteice fără coacere, cu conținut ridicat de proteine
500 g
3
Evaluare 5.0/5, 3 recenzii
87,99 RON
Prețul inițial: 109,99 RON
(17,60 RON / 100 g)
Noutăți
Pure Electrolytes
– combinație de 3 electroliți, compoziție simplă, fără aromă, zahăr și aditivi inutili, supliment alimentar
Fără aromă 360 g
5
Evaluare 4.0/5, 5 recenzii
95,99 RON
(26,66 RON / 100 g)
-11 %
Evenimentele săptămânii
Noutăți
Whey Protein
– ultrafiltrat folosind metoda CFM la temperaturi scăzute, bogat în proteine și BCAA, îndulcit cu glicozide steviol
Mango și ceai negru 30 g
3
Evaluare 3.7/5, 3 recenzii
7,65 RON
Prețul inițial: 8,69 RON
(25,50 RON / 100 g)
Noutăți
Jerky de pui
– o porție autentică de proteine din carne de pui, fără conservanți și arome, afumată ușor și asezonată cu sare de mare
Sare de mare 25 g
5
Evaluare 3.2/5, 5 recenzii
15,99 RON
(63,96 RON / 100 g)
Noutăți
Jerky de pui
– o porție autentică de proteine din carne de pui, fără conservanți și arome, afumată ușor și asezonată cu sare de mare
Sare de mare 50 g
5
Evaluare 3.2/5, 5 recenzii
29,99 RON
(59,98 RON / 100 g)
Noutăți
Double Trouble Protein Bar
– baton cu două straturi, glazurat cu ciocolată, conține 29% proteine de calitate, fără conservanți și coloranți.
Ciocolată aurie cu alună de pădure 55 g
1
Evaluare 5.0/5, 1 recenzie
11,99 RON
(21,80 RON / 100 g)
Noutăți
Plant Based Protein 2.0
– proteină din mazăre îmbogățită cu L‑metionină, porție calitativă de proteine în fiecare porție, fără agenți de îngroșare și coloranți artificiali
Ciocolată 1 000 g
4
Evaluare 4.3/5, 4 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Noutăți
Plant Based Protein 2.0
– proteină din mazăre îmbogățită cu L‑metionină, porție calitativă de proteine în fiecare porție, fără agenți de îngroșare și coloranți artificiali
Vanilie 1 000 g
4
Evaluare 4.3/5, 4 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Noutăți
Plant Based Protein 2.0
– proteină din mazăre îmbogățită cu L‑metionină, porție calitativă de proteine în fiecare porție, fără agenți de îngroșare și coloranți artificiali
Cheesecake cu lămâie 1 000 g
6
Evaluare 3.9/5, 6 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Temporar epuizat
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Vanilie 1 000 g
3179
Evaluare 4.6/5, 3179 recenzii
Temporar epuizat
Electrolyte Drink
– băutură cu electroliți, apă de cocos, fără zahăr rafinat, îndulcit cu glicozide steviolice din stevia
Fructe de pădure 500 ml
108
Evaluare 4.7/5, 108 recenzii
Temporar epuizat
Grass-Fed
Grass-Fed Peptide de colagen
– 100% colagen hidrolizat pur, de la vaci hrănite cu iarbă din America de Sud, fără umpluturi
300 g (doză)
83
Evaluare 4.7/5, 83 recenzii
Temporar epuizat
Plant Protein Bar
– Formulă 100% vegetală, cu proteine de calitate superioară din fasole de fava
Migdale/cacao 50 g
355
Evaluare 4.0/5, 355 recenzii
Temporar epuizat
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Caramel sărat 1 000 g
2121
Evaluare 4.3/5, 2121 recenzii
Temporar epuizat
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– proteină cu absorbție rapidă, conținut minim de zahăr și grăsimi, îndulcit cu glicozide steviolice
Vanilie 500 g
325
Evaluare 4.5/5, 325 recenzii
Temporar epuizat
Omega-3
– formă naturală de trigliceride, stabilitate oxidativă ridicată, bogat în acizi grași nesaturați EPA și DHA
25 mm 180 capsule
193
Evaluare 4.7/5, 193 recenzii
Temporar epuizat
Energy Bar
– baton de fructe fără gluten, numai din 4 ingrediente naturale, sursă de fibre
Căpșună acoperită cu ciocolată 55 g
45
Evaluare 4.7/5, 45 recenzii
Temporar epuizat
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– cu un gust proaspăt de fructe, îndulcit cu glicozide steviolice, cu peste 84 % proteine
Mandarină 500 g
134
Evaluare 4.6/5, 134 recenzii
Temporar epuizat
Intra Workout
– băutură cu glucide, electroliți și cofeină pentru efort prelungit, supliment alimentar
Piersică și portocală 50 g
68
Evaluare 4.4/5, 68 recenzii
Temporar epuizat
Cofeină naturală
– 100 mg cofeină în 1 tabletă, materie primă de marcă NATCAFF® din boabe de cafea extrase delicat
90 tablete
35
Evaluare 4.5/5, 35 recenzii
Temporar epuizat
Magneziu Drink
– băutură fructată cu magneziu cu absorbție ridicată, contribuie la funcționarea normală a mușchilor și la reducerea oboselii și extenuării
Lămâie 325 g
111
Evaluare 4.6/5, 111 recenzii
Temporar epuizat
Energy & Focus Powder
– băutură pudră cu cofeină și magneziu pentru susținerea concentrării și reducerea oboselii, îndulcită cu glicozide de steviol
Mango 195 g
53
Evaluare 4.5/5, 53 recenzii
Temporar epuizat
Energy & Focus Powder
– băutură pudră cu cofeină și magneziu pentru susținerea concentrării și reducerea oboselii, îndulcită cu glicozide de steviol
Piersică 195 g
46
Evaluare 4.5/5, 46 recenzii
Temporar epuizat
Băutură ionică
– băutură sportivă hipotonă cu glucide și electroliți, supliment alimentar
Grapefruit roșu fără îndulcitori 40 g
52
Evaluare 4.4/5, 52 recenzii
Temporar epuizat
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– peste 77% concentrat, izolat și cazeină din zer, eficient imediat după antrenament și în caz de deficit prelungit de proteine, îndulcit cu glicozide steviolice
Ciocolată 900 g
112
Evaluare 4.7/5, 112 recenzii
Temporar epuizat
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– peste 77% concentrat, izolat și cazeină din zer, eficient imediat după antrenament și în caz de deficit prelungit de proteine, îndulcit cu glicozide steviolice
Ciocolată și alune de pădure 30 g
128
Evaluare 4.5/5, 128 recenzii
Temporar epuizat
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– peste 77% concentrat, izolat și cazeină din zer, eficient imediat după antrenament și în caz de deficit prelungit de proteine, îndulcit cu glicozide steviolice
Ciocolată 30 g
112
Evaluare 4.7/5, 112 recenzii
Temporar epuizat
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– peste 77% concentrat, izolat și cazeină din zer, eficient imediat după antrenament și în caz de deficit prelungit de proteine, îndulcit cu glicozide steviolice
Fără aromă 30 g
254
Evaluare 4.4/5, 254 recenzii
Temporar epuizat
-15 % SALE15
Pre-Workout fără stimulente 3.0
– 7 ingrediente active, inclusiv extract de sfeclă roșie, L-citrulină și colină, fără cafeină și beta-alanină
Căpșuni și lime 390 g
39
Evaluare 4.2/5, 39 recenzii
Temporar epuizat
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Rulou cu scorțișoară 30 g
2324
Evaluare 4.3/5, 2324 recenzii
Temporar epuizat
Whey Protein
– ultrafiltrat folosind metoda CFM la temperaturi scăzute, bogat în proteine și BCAA, îndulcit cu glicozide steviol
Căpșună 30 g
208
Evaluare 4.5/5, 208 recenzii
Temporar epuizat
Fără lactoză
Lactose Free Whey Protein
– 75% conținut de proteine, fără lactoză, îndulcit cu glicozide steviol, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Shake de ciocolată 1 000 g
298
Evaluare 4.4/5, 298 recenzii
Temporar epuizat
Fără lactoză
Lactose Free Whey Protein
– 75% conținut de proteine, fără lactoză, îndulcit cu glicozide steviol, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Crema de vanilie 1 000 g
417
Evaluare 4.5/5, 417 recenzii
Temporar epuizat
Clear Whey Isolate
– cu un gust proaspăt de fructe, îndulcit cu glicozide steviolice, cu peste 84 % proteine
Limonadă de căpșuni 25 g
962
Evaluare 4.3/5, 962 recenzii
Temporar epuizat
Clear Whey Isolate
– cu un gust proaspăt de fructe, îndulcit cu glicozide steviolice, cu peste 84 % proteine
Pink grapefruit 25 g
595
Evaluare 4.4/5, 595 recenzii
Temporar epuizat
Fără lactoză
Lactose Free Whey Protein
– 75% conținut de proteine, fără lactoză, îndulcit cu glicozide steviol, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Caramel sărat 30 g
122
Evaluare 4.5/5, 122 recenzii
Temporar epuizat
Preț avantajos
Omega-3
– formă naturală de trigliceride, stabilitate oxidativă ridicată, bogat în acizi grași nesaturați EPA și DHA
25 mm 60 capsule
193
Evaluare 4.7/5, 193 recenzii
Temporar epuizat
Wild Jerky
– jerky premium din vânat sălbatic din Estonia, condimentat doar cu sare de mare
Elan 25 g
11
Evaluare 4.5/5, 11 recenzii
Temporar epuizat
Whey Protein BIO
– concentrat de zer microfiltrat din 100% ingrediente naturale, din lapte de vacă BIO
Cacao 1 000 g
16
Evaluare 4.3/5, 16 recenzii
Temporar epuizat
Mini Energy Balls BIO
– biluțe delicioase pline de energie din ingrediente BIO, fără arome artificiale
Ciocolată neagră 36 g (2 x 18 g)
50
Evaluare 4.4/5, 50 recenzii
Temporar epuizat
Mini Energy Balls BIO
– biluțe delicioase pline de energie din ingrediente BIO, fără arome artificiale
Nu ezitați să luați un cookie 🍪 - acesta vă ajută să vă faceți experiența de cumpărături mai convenabilă, menținându‑vă coșul plin, amintindu‑vă datele de conectare și asigurându‑se că întreaga călătorie decurge fără probleme.