– ultrafiltrat folosind metoda CFM la temperaturi scăzute, bogat în proteine și BCAA, îndulcit cu glicozide steviol
Ciocolată 1 000 g
434
Evaluare 4.6/5, 434 recenzii
189,99 RON
(19 RON / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrat folosind metoda CFM la temperaturi scăzute, bogat în proteine și BCAA, îndulcit cu glicozide steviol
Fără aromă 1 000 g
864
Evaluare 4.5/5, 864 recenzii
189,99 RON
(19 RON / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrat folosind metoda CFM la temperaturi scăzute, bogat în proteine și BCAA, îndulcit cu glicozide steviol
Vanilie 30 g
967
Evaluare 4.7/5, 967 recenzii
13,99 RON
(46,63 RON / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrat folosind metoda CFM la temperaturi scăzute, bogat în proteine și BCAA, îndulcit cu glicozide steviol
Ciocolată cu alune 30 g
352
Evaluare 4.5/5, 352 recenzii
13,99 RON
(46,63 RON / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrat folosind metoda CFM la temperaturi scăzute, bogat în proteine și BCAA, îndulcit cu glicozide steviol
Chipsuri de scorțișoară 30 g
566
Evaluare 4.5/5, 566 recenzii
13,99 RON
(46,63 RON / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltrat folosind metoda CFM la temperaturi scăzute, bogat în proteine și BCAA, îndulcit cu glicozide steviol
Ciocolată albă 30 g
361
Evaluare 4.5/5, 361 recenzii
13,99 RON
(46,63 RON / 100 g)
Fără lactoză
Lactose Free Whey Protein
– 75% conținut de proteine, fără lactoză, îndulcit cu glicozide steviol, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Shake de ciocolată 30 g
298
Evaluare 4.4/5, 298 recenzii
12,99 RON
(43,30 RON / 100 g)
Fără lactoză
Lactose Free Whey Protein
– 75% conținut de proteine, fără lactoză, îndulcit cu glicozide steviol, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Crema de vanilie 30 g
417
Evaluare 4.5/5, 417 recenzii
12,99 RON
(43,30 RON / 100 g)
Fără lactoză
Lactose Free Whey Protein
– 75% conținut de proteine, fără lactoză, îndulcit cu glicozide steviol, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Afine 30 g
211
Evaluare 4.1/5, 211 recenzii
12,99 RON
(43,30 RON / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– cu un gust proaspăt de fructe, îndulcit cu glicozide steviolice, cu peste 84 % proteine
Lemon splash 500 g
671
Evaluare 4.4/5, 671 recenzii
159,99 RON
(32 RON / 100 g)
Clear Whey Isolate
– cu un gust proaspăt de fructe, îndulcit cu glicozide steviolice, cu peste 84 % proteine
Peach fuzz 500 g
1000
Evaluare 4.3/5, 1000 recenzii
159,99 RON
(32 RON / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– cu un gust proaspăt de fructe, îndulcit cu glicozide steviolice, cu peste 84 % proteine
Pink grapefruit 500 g
595
Evaluare 4.4/5, 595 recenzii
159,99 RON
(32 RON / 100 g)
Clear Whey Isolate
– cu un gust proaspăt de fructe, îndulcit cu glicozide steviolice, cu peste 84 % proteine
Peach fuzz 25 g
1000
Evaluare 4.3/5, 1000 recenzii
12,99 RON
(51,96 RON / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– cu un gust proaspăt de fructe, îndulcit cu glicozide steviolice, cu peste 84 % proteine
Pepene galben cu mango 500 g
167
Evaluare 4.6/5, 167 recenzii
159,99 RON
(32 RON / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– cu un gust proaspăt de fructe, îndulcit cu glicozide steviolice, cu peste 84 % proteine
Lemon ice tea 500 g
178
Evaluare 4.6/5, 178 recenzii
159,99 RON
(32 RON / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– proteină cu absorbție rapidă, conținut minim de zahăr și grăsimi, îndulcit cu glicozide steviolice
Ciocolată 500 g
302
Evaluare 4.6/5, 302 recenzii
149,99 RON
(30 RON / 100 g)
Grass-Fed
Transport gratuit
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– proteină cu absorbție rapidă, conținut minim de zahăr și grăsimi, îndulcit cu glicozide steviolice
Ciocolată 1 000 g
302
Evaluare 4.6/5, 302 recenzii
269,99 RON
(27 RON / 100 g)
Energy gel
– sursă de energie rapidă și electroliți, combinație de 3 carbohidrați BIO cu absorbție rapidă, pentru activități de lungă durată și intensitate redusă
Cacao 40 g
69
Evaluare 4.7/5, 69 recenzii
10,99 RON
(27,48 RON / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Ciocolată albă și nucă de cocos 1 000 g
219
Evaluare 4.4/5, 219 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Energy gel
– sursă de energie rapidă și electroliți, combinație de 3 carbohidrați BIO cu absorbție rapidă, pentru activități de lungă durată și intensitate redusă
Baobab 40 g
38
Evaluare 4.2/5, 38 recenzii
10,99 RON
(27,48 RON / 100 g)
Energy gel
– sursă de energie rapidă și electroliți, combinație de 3 carbohidrați BIO cu absorbție rapidă, pentru activități de lungă durată și intensitate redusă
Lămâie și matcha 40 g
61
Evaluare 4.3/5, 61 recenzii
10,99 RON
(27,48 RON / 100 g)
Electroliți
– compoziție simplă și gust proaspăt, sub formă de pulbere solubilă, supliment alimentar
Pepene 320 g
232
Evaluare 4.6/5, 232 recenzii
85,99 RON
(26,87 RON / 100 g)
Electroliți + EAA
– combinație de 9 aminoacizi esențiali și 4 electroliți, îndulcit cu glicozide steviolice, supliment alimentar
Mango & grepfruit 400 g
59
Evaluare 4.4/5, 59 recenzii
109,99 RON
(27,50 RON / 100 g)
Meal Bar
– baton complet cu un raport echilibrat de macronutrienți, gustare ideală pentru fiecare zi
Ciocolată dublă 50 g
34
Evaluare 4.5/5, 34 recenzii
9,99 RON
(19,98 RON / 100 g)
Electroliți
– compoziție simplă și gust proaspăt, sub formă de pulbere solubilă, supliment alimentar
Mandarină 320 g
93
Evaluare 4.7/5, 93 recenzii
85,99 RON
(26,87 RON / 100 g)
Creatină
– creatină monohidrat micronizată, cu absorbție ridicată, testată HPLC, suport pentru forță și performanță, supliment alimentar
Fără aromă 300 g
190
Evaluare 4.9/5, 190 recenzii
59,99 RON
(20 RON / 100 g)
Clear Whey Isolate
– cu un gust proaspăt de fructe, îndulcit cu glicozide steviolice, cu peste 84 % proteine
Mandarină 25 g
134
Evaluare 4.6/5, 134 recenzii
12,99 RON
(51,96 RON / 100 g)
Protein Milkshake
– băutură proteică lactată cu gust cremos, 33 g proteine per porție, cu conținut scăzut de lactoză
Matcha latte cremos 330 ml
106
Evaluare 4.2/5, 106 recenzii
13,99 RON
(4,24 RON / 100 ml)
Collagen Drink
– colagen cu peptide bovine Verisol®, în combinație cu sucuri de fructe
Piersică și maracuja 330 ml
48
Evaluare 4.7/5, 48 recenzii
10,49 RON
(3,18 RON / 100 ml)
Collagen Drink
– colagen cu peptide bovine Verisol®, în combinație cu sucuri de fructe
Zmeură 330 ml
47
Evaluare 4.6/5, 47 recenzii
10,49 RON
(3,18 RON / 100 ml)
-15 % SALE15
Native Goat Protein
– proteină nativă de capră cu cazeină A2, absorbție lentă, ușor îndulcit cu monk fruit
Vanilie cremoasă 500 g
17
Evaluare 4.7/5, 17 recenzii
179,99 RON
(36 RON / 100 g)
Creatină Creapure®
– cu marcă înregistrată germană, crește performanța fizică în intervale scurte consecutive, supliment alimentar
Lămâie 120 tablete
1
Evaluare 5.0/5, 1 recenzie
109,99 RON
(0,92 RON / 1 tabletă)
Pe bază de plante 🌱
Clear Plant Protein
– limonadă proteică vegană cu 75% proteine, numai 7 ingrediente, îndulcită cu glicozide steviolice
Ceai de piersici cu gheață
40
Evaluare 3.8/5, 40 recenzii
de la 12,99 RON
(de la 27,14 RON / 100 g)
Pe bază de plante 🌱
Clear Plant Protein
– limonadă proteică vegană cu 75% proteine, numai 7 ingrediente, îndulcită cu glicozide steviolice
Mango și portocală
40
Evaluare 3.8/5, 40 recenzii
de la 12,99 RON
(de la 27,14 RON / 100 g)
Noutăți
Electroliți + Creatină
– pentru unități de antrenament intensiv, hidratare și resinteză a creatinei fosfat, băutură hipoizotonică, supliment alimentar
Mango & fructul pasiunii 330 g
1
Evaluare 5.0/5, 1 recenzie
85,99 RON
(26,06 RON / 100 g)
-10 %
Greens MIX arome
– pachet convenabil de 2 greens arome, 13 ingrediente active, inclusiv 4 superalimente, susține funcțiile imunitare și digestive
de la 161,98 RON
Prețul inițial: 179,98 RON
Sinefrina
– 10 mg sinefrină în 1 tabletă, origine naturală, susține metabolismul lipidelor și glucidelor
90 tablete
15
Evaluare 4.6/5, 15 recenzii
39,99 RON
(0,44 RON / 1 tabletă)
Tribulus Terrestris
– extract extra puternic care susține tonusul muscular și energia, standardizat la 40 % protodioscină și 90 % saponine
90 capsule
10
Evaluare 4.0/5, 10 recenzii
99,99 RON
(1,11 RON / 1 capsulă)
L‑Teanină
– 100 mg de l‑teanină într‑o capsulă, extract de ceai verde, supliment alimentar
90 capsule
15
Evaluare 4.2/5, 15 recenzii
45,99 RON
(0,51 RON / 1 capsulă)
Arzător de grăsimi 2.0
– 10 ingrediente active, rețetă îmbogățită cu crom care susține metabolismul eficient al macronutrienților, supliment alimentar
120 capsule
30
Evaluare 4.3/5, 30 recenzii
109,99 RON
(0,92 RON / 1 capsulă)
Cordyceps
– ciupercă vitală din Himalaya, extract concentrat 40%.
90 capsule
3
Evaluare 5.0/5, 3 recenzii
54,99 RON
(0,61 RON / 1 capsulă)
Colagen Complex
– trei surse de colagen de marcă, aromă răcoritoare, cu biotină pentru menținerea stării normale a părului, mucoaselor și pielii
Căpșuni și banane 300 g
157
Evaluare 4.5/5, 157 recenzii
119,99 RON
(40 RON / 100 g)
-15 % SALE15
Intra Workout
– băutură cu glucide, electroliți și cofeină pentru efort prelungit, supliment alimentar
Piersică și portocală 750 g
68
Evaluare 4.4/5, 68 recenzii
119,99 RON
(16 RON / 100 g)
GABA
– acid gamma‑aminobutiric, neurotransmițător care se găsește în mod natural în organismul uman, supliment alimentar
90 capsule
22
Evaluare 4.7/5, 22 recenzii
34,99 RON
(0,39 RON / 1 capsulă)
Protein Energy Bar
– oferă energie și proteine de calitate, producție cehă, ingrediente 100% naturale, raport echilibrat de macronutrienți
Arahide 40 g
74
Evaluare 4.5/5, 74 recenzii
7,99 RON
(19,98 RON / 100 g)
Sprouted Energy Bar BIO
– Baton RAW din hrișcă germinată, din 3 ingrediente, bogat în mod natural în magneziu și fier
Zmeură 35 g
162
Evaluare 4.3/5, 162 recenzii
6,99 RON
(19,97 RON / 100 g)
Magneziu Drink
– băutură fructată cu magneziu cu absorbție ridicată, contribuie la funcționarea normală a mușchilor și la reducerea oboselii și extenuării
Măr verde 325 g
207
Evaluare 4.4/5, 207 recenzii
79,99 RON
(24,61 RON / 100 g)
Energy & Focus Tabs
– tablete energetice aromatizate, susțin concentrarea și performanța, îndulcite cu glicozide steviolice
Portocală 60 tablete
102
Evaluare 4.2/5, 102 recenzii
35,99 RON
(0,60 RON / 1 tabletă)
Energy Bar
– baton de fructe fără gluten, numai din 4 ingrediente naturale, sursă de fibre
Coacăze negre 55 g
116
Evaluare 4.6/5, 116 recenzii
6,99 RON
(12,71 RON / 100 g)
Schinduf
– extract vegetal cu 50% conținut de saponine
90 capsule
3
Evaluare 5.0/5, 3 recenzii
64,99 RON
(0,72 RON / 1 capsulă)
Beef Bar BIO
– peste 70% carne de la vaci hrănite cu iarbă, compoziție curată din agricultură ecologică, fără OMG și glutamat
GRĂTAR 35 g
71
Evaluare 3.7/5, 71 recenzii
17,49 RON
(49,97 RON / 100 g)
Beef Bar BIO
– peste 70% carne de la vaci hrănite cu iarbă, compoziție curată din agricultură ecologică, fără OMG și glutamat
Afine cu sfeclă 35 g
34
Evaluare 3.2/5, 34 recenzii
17,49 RON
(49,97 RON / 100 g)
L-Glutamin
– un aminoacid care contribuie la activitatea musculară normală, potrivit pentru sportivi și persoanele stresate psihic
Fără aromă 500 g
18
Evaluare 4.6/5, 18 recenzii
69,99 RON
(14 RON / 100 g)
Glucose Control
– combinație de 3 extracte de plante, îmbogățită cu crom, care contribuie la menținerea nivelului normal al glicemiei
60 capsule
10
Evaluare 4.6/5, 10 recenzii
59,99 RON
(1 RON / 1 capsulă)
Greens Mix
– 13 ingrediente active, inclusiv 4 superalimente, Chlorella și spirulina, ajută la susținerea vitalității și a sistemului imunitar
Măr verde fără cofeină 300 g
216
Evaluare 4.2/5, 216 recenzii
99,99 RON
(33,33 RON / 100 g)
L‑Tryptofan
– 100% aminoacid pur, fără agenți de umplere, supliment alimentar
90 capsule
4
Evaluare 5.0/5, 4 recenzii
54,99 RON
(0,61 RON / 1 capsulă)
Garcinia Cambogia
– extract puternic de 60% pentru susținerea controlului greutății, în capsule vegane
90 capsule
12
Evaluare 4.2/5, 12 recenzii
49,99 RON
(0,56 RON / 1 capsulă)
Tribulus
– extract natural standardizat la un conținut de 90% saponine
120 capsule
2
Evaluare 5.0/5, 2 recenzii
54,99 RON
(0,46 RON / 1 capsulă)
Vegan Omega-3
– acizi grași nesaturați EPA și DHA din alge marine, cu vitaminele D3 și K2, formă lichidă cu absorbție rapidă
90 ml
11
Evaluare 4.6/5, 11 recenzii
144,99 RON
(161,10 RON / 100 ml)
L‑Arginina
– aminoacid semi‑esențial, potrivit pentru sporturi de forță și de anduranță, supliment alimentar
Nu ezitați să luați un cookie 🍪 - acesta vă ajută să vă faceți experiența de cumpărături mai convenabilă, menținându‑vă coșul plin, amintindu‑vă datele de conectare și asigurându‑se că întreaga călătorie decurge fără probleme.