– amestec de condimente din semințe, ceapă și usturoi, ideal pentru covrigi de casă și pâine prăjită cu avocado
70 g
27
Evaluare 4.6/5, 27 recenzii
19,99 RON
(28,56 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Sare roz de Himalaya
– sare pură și prețioasă din Pakistan, versatilă atât în bucătărie, cât și în baie.
1 000 g
2 arome
64
Evaluare 4.9/5, 64 recenzii
de la 9,34 RON
Prețul inițial: 10,99 RON
(de la 0,93 RON / 100 g)
Busuioc BIO
– condiment pentru carne și legume coapte, fără aditivi și din agricultură ecologică
24 g
14
Evaluare 4.7/5, 14 recenzii
12,99 RON
(54,13 RON / 100 g)
Usturoi granulat BIO
– aromă și gust intens, din agricultura ecologică
85 g
95
Evaluare 5.0/5, 95 recenzii
19,99 RON
(23,52 RON / 100 g)
Condiment umami cu ciuperci BIO
– condiment umami natural de calitate BIO, pentru un gust mai profund și mai bogat al preparatelor, fără glutamați
60 g
25
Evaluare 4.7/5, 25 recenzii
23,99 RON
(39,98 RON / 100 g)
Amestec BIO de condimente italiene
– combinație de ierburi aromatice din zona mediteraneană, ideală pentru pizza sau paste, fără conservanți
45 g
28
Evaluare 4.9/5, 28 recenzii
17,99 RON
(39,98 RON / 100 g)
Noutăți
Golden milk mix condimente BIO
– amestec aromatic de 7 tipuri de condimente cu zahăr de cocos, pentru prepararea unei băuturi condimentate cu turmeric, ideal pentru latte și pentru copt
60 g
3
Evaluare 5.0/5, 3 recenzii
21,99 RON
(36,65 RON / 100 g)
-10 %
Evenimentele săptămânii
Noutăți
Furikake Umami Topping
– topping crocant inspirat din Japonia cu susan și nori, pentru orez, tăiței, ouă sau poke bowls
50 g
2
Evaluare 5.0/5, 2 recenzii
19,79 RON
Prețul inițial: 21,99 RON
(39,58 RON / 100 g)
Extract de vanilie Bourbon
– vanilie bourbon parfumată din Madagascar
20 ml
21
Evaluare 4.1/5, 21 recenzii
54,99 RON
(274,95 RON / 100 ml)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Piper BIO
– gust picant și aromă intensă, din agricultură ecologică
Negru măcinat 70 g
69
Evaluare 5.0/5, 69 recenzii
18,58 RON
Prețul inițial: 21,99 RON
(26,54 RON / 100 g)
Piper BIO
– gust picant și aromă intensă, din agricultură ecologică
Negru întreg 60 g
51
Evaluare 4.9/5, 51 recenzii
21,99 RON
(36,65 RON / 100 g)
Piper BIO
– gust picant și aromă intensă, din agricultură ecologică
Alb măcinat 70 g
18
Evaluare 5.0/5, 18 recenzii
21,99 RON
(31,41 RON / 100 g)
Variantă nouă
Boia de ardei BIO
– roșu intens, condiment dulce pentru gust, aromă și culoare deosebită
Afumat
18
Evaluare 5.0/5, 18 recenzii
de la 21,99 RON
(de la 29,33 RON / 100 g)
Fleur de Sel
– 100% cristale pure de sare nerafinată, recoltate și produse manual, din apele limpezi CHKO
400 g
9
Evaluare 4.6/5, 9 recenzii
21,99 RON
(5,50 RON / 100 g)
Sare de mare
– gust delicat, nerafinată, dintr-o zonă protejată din Grecia
Grunjoasă 1 000 g
43
Evaluare 5.0/5, 43 recenzii
13,99 RON
(1,40 RON / 100 g)
-12 %
Evenimentele săptămânii
Sare de mare
– gust delicat, nerafinată, dintr-o zonă protejată din Grecia
Fină 1 000 g
82
Evaluare 4.9/5, 82 recenzii
12,31 RON
Prețul inițial: 13,99 RON
(1,23 RON / 100 g)
Scorțișoară Ceylon BIO
– soi dulce și parfumat, cu o ușoară iuțeală, din agricultură ecologică, fără aditivi inutili
Măcinată
111
Evaluare 4.7/5, 111 recenzii
37,99 RON
(25,33 RON / 100 g)
Ghimbir măcinat BIO
– gust și aromă intense, provenite din agricultură controlată, pentru copt și băuturi calde
40 g
12
Evaluare 4.9/5, 12 recenzii
16,99 RON
(42,48 RON / 100 g)
Cimbru BIO
– condiment proaspăt, din agricultura ecologică, pentru aromatizarea mâncărurilor
26 g
7
Evaluare 4.7/5, 7 recenzii
13,99 RON
(53,81 RON / 100 g)
Turmeric BIO
– condimente picante din agricultura ecologică, fără conservanți
70 g
16
Evaluare 5.0/5, 16 recenzii
17,99 RON
(25,70 RON / 100 g)
Ceapă granulată BIO
– gust dulce și ușor picant, din agricultura ecologică
70 g
58
Evaluare 5.0/5, 58 recenzii
17,99 RON
(25,70 RON / 100 g)
Cuișoare BIO
– gust picant-încălzitor cu aromă îmbătătoare, cu note ușor dulci
Întreg 40 g
4
Evaluare 5.0/5, 4 recenzii
19,99 RON
(49,98 RON / 100 g)
Piper BIO
– gust picant și aromă intensă, din agricultură ecologică
Boabe colorate întregi 60 g
53
Evaluare 5.0/5, 53 recenzii
21,99 RON
(36,65 RON / 100 g)
Sare de mare din Guérande
– sare recoltată tradițional, fără rafinare industrială, cu minerale din apa mării
Măcinat fin 500 g
7
Evaluare 5.0/5, 7 recenzii
21,99 RON
(4,40 RON / 100 g)
Sare de mare din Guérande
– sare recoltată tradițional, fără rafinare industrială, cu minerale din apa mării
Grosieră 500 g
3
Evaluare 4.4/5, 3 recenzii
21,99 RON
(4,40 RON / 100 g)
Sare de mare din Guérande
– sare recoltată tradițional, fără rafinare industrială, cu minerale din apa mării
Grosieră, umedă 500 g
2
Evaluare 5.0/5, 2 recenzii
21,99 RON
(4,40 RON / 100 g)
Noutăți
Oregano BIO
– condiment pentru bucătăria grecească și italiană, fără aditivi, din agricultură ecologică
23 g
9
Evaluare 5.0/5, 9 recenzii
19,99 RON
(86,91 RON / 100 g)
Noutăți
Chili BIO
– condiment picant, fără aditivi , din agricultura ecologică
Piper cayenne pudră 80 g
7
Evaluare 4.3/5, 7 recenzii
21,99 RON
(27,49 RON / 100 g)
Noutăți
Măghiran BIO
– condiment proaspăt, din agricultura ecologică pentru aromatizarea mâncărurilor
15 g
6
Evaluare 3.9/5, 6 recenzii
12,99 RON
(86,60 RON / 100 g)
Noutăți
Amestec BIO de condimente italiene
– combinație de ierburi aromatice din zona mediteraneană, ideală pentru pizza sau paste, fără conservanți
150 g
28
Evaluare 4.9/5, 28 recenzii
34,99 RON
(23,33 RON / 100 g)
-10 %
Evenimentele săptămânii
Noutăți
Chimen BIO întreg
– condiment tradițional al bucătăriei cehe și central‑europene, ideal pentru cartofi, carne și produse de panificație de casă
60 g
17,99 RON
Prețul inițial: 19,99 RON
(29,98 RON / 100 g)
-10 %
Evenimentele săptămânii
Noutăți
Chimen roman BIO întreg
– condiment puternic aromat cu caracter oriental, popular în bucătăria indiană, mexicană și din Orientul Mijlociu, ideal pentru curry
50 g
21,59 RON
Prețul inițial: 23,99 RON
(43,18 RON / 100 g)
Noutăți
Ceapă granulată BIO
– gust dulce și ușor picant, din agricultura ecologică
150 g
58
Evaluare 5.0/5, 58 recenzii
22,19 RON
(14,79 RON / 100 g)
Noutăți
Usturoi granulat BIO
– aromă și gust intens, din agricultura ecologică
150 g
95
Evaluare 5.0/5, 95 recenzii
23,29 RON
(15,53 RON / 100 g)
Temporar epuizat
Pudră de vanilie Bourbon
– păstăi fin măcinate de la un soi valoros și foarte aromat din Uganda
10 g
146
Evaluare 4.5/5, 146 recenzii
Temporar epuizat
Noutăți
Ierburi aromatice pentru salată
– combinație de ierburi aromatice și legume, ideală pentru salate, dressinguri și sosuri, fără sare adăugată
20 g
3
Evaluare 5.0/5, 3 recenzii
Temporar epuizat
Fulgi de sare
– cristale crocante de sare pentru decorarea preparatelor dulci și sărate
Fulgi de sare de mare 125 g
48
Evaluare 4.8/5, 48 recenzii
Temporar epuizat
Masala Chai Latte
– amestec aromatic de condimente cu zahăr de cocos, cu profil cald și note exotice de gust
80 g
9
Evaluare 4.9/5, 9 recenzii
Temporar epuizat
Ceai de ghimbir BIO
– ghimbir măcinat cu gust intens
100 g
9
Evaluare 5.0/5, 9 recenzii
Temporar epuizat
Noutăți
Chili BIO
– condiment picant, fără aditivi , din agricultura ecologică
Nu ezitați să luați un cookie 🍪 - acesta vă ajută să vă faceți experiența de cumpărături mai convenabilă, menținându‑vă coșul plin, amintindu‑vă datele de conectare și asigurându‑se că întreaga călătorie decurge fără probleme.