– 12 substanțe naturale cu vitaminele C și D, care contribuie la funcționarea normală a sistemului imunitar, supliment alimentar
90 capsule
28
Evaluare 4.7/5, 28 recenzii
79,99 RON
(0,89 RON / 1 capsulă)
Preț avantajos
Omega-3
– formă naturală de trigliceride, stabilitate oxidativă ridicată, bogat în acizi grași nesaturați EPA și DHA
16 mm 90 capsule
193
Evaluare 4.7/5, 193 recenzii
62,99 RON
(0,70 RON / 1 capsulă)
Preț avantajos
Vitamina D3+K2
– vitamina D contribuie la menținerea funcției normale a mușchilor, vitamina K contribuie la menținerea stării normale a oaselor, cu ulei MCT, supliment alimentar
30 ml
127
Evaluare 4.9/5, 127 recenzii
64,99 RON
(216,63 RON / 100 ml)
Preț avantajos
Vitamina C
– 500 mg de vitamina C în 1 capsulă, contribuie la funcționarea normală a sistemului imunitar, ajută la reducerea nivelului de oboseală și epuizare
90 capsule
35
Evaluare 4.7/5, 35 recenzii
29,99 RON
(0,33 RON / 1 capsulă)
Zinc
– bisglicinat de zinc, suport pentru imunitate, echilibru hormonal, 100% RHP în 1 capsulă
90 capsule
291
Evaluare 4.8/5, 291 recenzii
34,99 RON
(0,39 RON / 1 capsulă)
Vitamina D3
– suport pentru imunitate, foarte absorbabilă, în capsule vegetale
90 capsule
31
Evaluare 5.0/5, 31 recenzii
44,99 RON
(0,50 RON / 1 capsulă)
Vitamina C lipozomală
– formă cu absorbție ridicată, contribuie la formarea normală a colagenului și la funcționarea normală a sistemului imunitar, supliment alimentar
90 capsule
16
Evaluare 5.0/5, 16 recenzii
99,99 RON
(1,11 RON / 1 capsulă)
-7 %
Vitamina D3
– suport pentru imunitate, foarte absorbabilă, în capsule vegetale
3× 90 capsule
31
Evaluare 5.0/5, 31 recenzii
125,52 RON
Prețul inițial: 134,97 RON
(0,46 RON / 1 capsulă)
Multivitamine
– 13 vitamine și 7 minerale, absorbție ridicată, susținerea sănătății generale
120 capsule
67
Evaluare 4.2/5, 67 recenzii
74,99 RON
(0,62 RON / 1 capsulă)
Probiotic Complex
– 15 tulpini probiotice și 30 de miliarde de microorganisme vii în 1 capsulă
60 capsule
31
Evaluare 4.6/5, 31 recenzii
89,99 RON
(1,50 RON / 1 capsulă)
Preț avantajos
Magneziu și zinc
– minerale în forme chelatate, îmbogățit cu vitamina B6 și cupru
90 capsule
22
Evaluare 4.8/5, 22 recenzii
49,99 RON
(0,56 RON / 1 capsulă)
Curcumină
– trei tipuri de curcuminoide standardizate la 95% conținut, turmericul contribuie la funcționarea normală a ficatului, supliment alimentar
90 capsule
9
Evaluare 4.7/5, 9 recenzii
59,99 RON
(0,67 RON / 1 capsulă)
Multivitamine pentru femei
– 100% din doza zilnică recomandată de vitamine, 47 de ingrediente active, cu vitamina B6 pentru susținerea imunității și a activității hormonale
90 capsule
35
Evaluare 4.8/5, 35 recenzii
104,99 RON
(1,17 RON / 1 capsulă)
Synbiotics+
– complex de prebiotice, probiotice și postbiotice, 15 tulpini probiotice cu 50 de miliarde CFU
60 capsule
26
Evaluare 5.0/5, 26 recenzii
109,99 RON
(1,83 RON / 1 capsulă)
Vitamina D3 lipozomală
– vitamina D3 în formă lipozomală pentru protecția ingredientului activ în timpul trecerii prin tractul digestiv, în capsule vegane
90 capsule
5
Evaluare 4.0/5, 5 recenzii
84,99 RON
(0,94 RON / 1 capsulă)
Multivitamin Complex
– 25 de ingrediente active, 100% din doza zilnică de vitamine, cu vitamina C care contribuie la funcționarea normală a sistemului imunitar și a sistemului nervos
90 capsule
22
Evaluare 4.8/5, 22 recenzii
79,99 RON
(0,89 RON / 1 capsulă)
Cordyceps
– ciupercă vitală din Himalaya, extract concentrat 40%.
90 capsule
3
Evaluare 5.0/5, 3 recenzii
54,99 RON
(0,61 RON / 1 capsulă)
Lion's Mane
– ciupercă vitală în extract concentrat 30%, supliment alimentar
90 capsule
9
Evaluare 4.6/5, 9 recenzii
54,99 RON
(0,61 RON / 1 capsulă)
L-Glutamin
– un aminoacid care contribuie la activitatea musculară normală, potrivit pentru sportivi și persoanele stresate psihic
Fără aromă 500 g
18
Evaluare 4.6/5, 18 recenzii
69,99 RON
(14 RON / 100 g)
Vegan Omega-3
– acizi grași nesaturați EPA și DHA din alge marine, cu vitaminele D3 și K2, formă lichidă cu absorbție rapidă
90 ml
11
Evaluare 4.6/5, 11 recenzii
144,99 RON
(161,10 RON / 100 ml)
Acid alfa‑lipoic
– 500 mg acid alfa‑lipoic (ALA) în fiecare capsulă, supliment alimentar
90 capsule
6
Evaluare 5.0/5, 6 recenzii
74,99 RON
(0,83 RON / 1 capsulă)
Transport gratuit
Grass‑Fed Colostru bovin
– pudră liofilizată din primul lapte de vacă, min. 30 % imunoglobulină IgG, supliment alimentar
180 g
289,99 RON
(161,11 RON / 100 g)
Vitamina B9
– acid folic sub formă de metil‑folat cu absorbție ridicată, cu marcă înregistrată Quatrefolic®, susține formarea sângelui, supliment alimentar
90 capsule
1
Evaluare 5.0/5, 1 recenzie
59,99 RON
(0,67 RON / 1 capsulă)
Ulei de krill
– formă fosfolipidică de marcă a omega‑3 Superba2, supliment alimentar
60 capsule
20
Evaluare 4.8/5, 20 recenzii
119,99 RON
(2 RON / 1 capsulă)
Temporar epuizat
Zinc
– bisglicinat de zinc, suport pentru imunitate, echilibru hormonal, 100% RHP în 1 capsulă
200 capsule
291
Evaluare 4.8/5, 291 recenzii
Temporar epuizat
Omega-3
– formă naturală de trigliceride, stabilitate oxidativă ridicată, bogat în acizi grași nesaturați EPA și DHA
25 mm 180 capsule
193
Evaluare 4.7/5, 193 recenzii
Temporar epuizat
Preț avantajos
Omega-3
– formă naturală de trigliceride, stabilitate oxidativă ridicată, bogat în acizi grași nesaturați EPA și DHA
Nu ezitați să luați un cookie 🍪 - acesta vă ajută să vă faceți experiența de cumpărături mai convenabilă, menținându‑vă coșul plin, amintindu‑vă datele de conectare și asigurându‑se că întreaga călătorie decurge fără probleme.