– detergent multifuncțional eficient, soluție 10% delicată cu majoritatea suprafețelor, calitate alimentară
1 000 ml
60
Evaluare 4.9/5, 60 recenzii
21,99 RON
(2,20 RON / 100 ml)
Ghee
– unt clarificat potrivit pentru gătit și copt
1 000 ml
73
Evaluare 4.9/5, 73 recenzii
129,99 RON
(13 RON / 100 ml)
Ulei de cocos BIO
– presat la rece, pentru bucătăria rece și pentru îngrijirea pielii
1 000 ml
91
Evaluare 5.0/5, 91 recenzii
74,99 RON
(7,50 RON / 100 ml)
87 % Baking protein
– izolat de zer, pentru o textură super moale, cu un conținut scăzut de lactoză
1 000 g
103
Evaluare 4.9/5, 103 recenzii
189,99 RON
(19 RON / 100 g)
Fâșii uscate de friptură BIO
– fâșii de carne uscată din rase de vaci premium, mai mult de 92% carne de vită de calitate în fiecare pachet, modalitate practică de gustare
Chilli 25 g
48
Evaluare 4.7/5, 48 recenzii
15,99 RON
(63,96 RON / 100 g)
Bucăți de ciocolată
– ciocolată de înaltă calitate "bean to bar ", cu un conținut ridicat de cacao, fără lecitină de soia, agenți de gelificare sau arome
45% ciocolată cu lapte 250 g
25
Evaluare 4.9/5, 25 recenzii
69,99 RON
(28 RON / 100 g)
Bucăți de ciocolată
– ciocolată de înaltă calitate "bean to bar ", cu un conținut ridicat de cacao, fără lecitină de soia, agenți de gelificare sau arome
39% ciocolată albă 250 g
24
Evaluare 4.3/5, 24 recenzii
74,99 RON
(30 RON / 100 g)
Nut Spread
– unturi gourmet aromatizate natural, fără îndulcitori artificiali
Arahide cu cacao 1 000 g
562
Evaluare 4.6/5, 562 recenzii
79,99 RON
(8 RON / 100 g)
Băutură ionică
– băutură sportivă hipotonă cu glucide și electroliți, supliment alimentar
Căpșună cu lime îndulcit cu glicozide steviolice 800 g
84
Evaluare 4.5/5, 84 recenzii
79,99 RON
(10 RON / 100 g)
-12 %
Evenimentele săptămânii
Băutură ionică
– băutură sportivă hipotonă cu glucide și electroliți, supliment alimentar
Căpșună cu lime îndulcit cu glicozide steviolice 40 g
84
Evaluare 4.5/5, 84 recenzii
7,03 RON
Prețul inițial: 7,99 RON
(17,58 RON / 100 g)
Băutură ionică
– băutură sportivă hipotonă cu glucide și electroliți, supliment alimentar
Grapefruit roșu fără îndulcitori 800 g
52
Evaluare 4.4/5, 52 recenzii
79,99 RON
(10 RON / 100 g)
Băutură ionică
– băutură sportivă hipotonă cu glucide și electroliți, supliment alimentar
Fructe tropicale îndulcit cu glicozide steviolice 800 g
192
Evaluare 4.7/5, 192 recenzii
79,99 RON
(10 RON / 100 g)
Băutură ionică
– băutură sportivă hipotonă cu glucide și electroliți, supliment alimentar
Fructe tropicale îndulcit cu glicozide steviolice 40 g
192
Evaluare 4.7/5, 192 recenzii
7,99 RON
(19,98 RON / 100 g)
Băutură ionică
– băutură sportivă hipotonă cu glucide și electroliți, supliment alimentar
Portocală îndulcit cu glicozide steviolice 800 g
100
Evaluare 4.5/5, 100 recenzii
79,99 RON
(10 RON / 100 g)
Băutură ionică
– băutură sportivă hipotonă cu glucide și electroliți, supliment alimentar
Portocală îndulcit cu glicozide steviolice 40 g
100
Evaluare 4.5/5, 100 recenzii
7,99 RON
(19,98 RON / 100 g)
Unt de arahide
– 100% alune prăjite fin, fără adaos de zahăr sau sare, bogate în proteine
Alune crocante 1 000 g
317
Evaluare 4.8/5, 317 recenzii
43,99 RON
(4,40 RON / 100 g)
Micellar Casein Protein
– proteină cu absorbție lentă, consistență cremoasă și densă, îndulcită cu glicozide steviol
Fără aromă 1 000 g
102
Evaluare 4.4/5, 102 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Micellar Casein Protein
– proteină cu absorbție lentă, consistență cremoasă și densă, îndulcită cu glicozide steviol
Vanilie 1 000 g
126
Evaluare 4.4/5, 126 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Micellar Casein Protein
– proteină cu absorbție lentă, consistență cremoasă și densă, îndulcită cu glicozide steviol
Căpșună 1 000 g
90
Evaluare 4.2/5, 90 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Micellar Casein Protein
– proteină cu absorbție lentă, consistență cremoasă și densă, îndulcită cu glicozide steviol
Ciocolată 1 000 g
90
Evaluare 4.6/5, 90 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Ceremonial matcha BIO
– matcha ceremonial din Shizuoka, Japonia, cu un gust umami ușor amar, din cele mai tinere frunze ale primei recolte de primăvară
30 g
12
Evaluare 4.8/5, 12 recenzii
164,99 RON
(549,97 RON / 100 g)
Chasen
– tel de bambus pentru matcha, pentru amestecare delicată și textură cremoasă, 80 de vârfuri de bambus dintr-o bucată
1 buc
8
Evaluare 5.0/5, 8 recenzii
94,99 RON
Energy gel
– sursă de energie rapidă și electroliți, combinație de 3 carbohidrați BIO cu absorbție rapidă, pentru activități de lungă durată și intensitate redusă
Mango 480 g (12 x 40 g)
188
Evaluare 4.5/5, 188 recenzii
109,99 RON
(22,91 RON / 100 g)
Quinoa albă BIO
– garnitură cu proteine și conținut ridicat de fibre
500 g
12
Evaluare 4.5/5, 12 recenzii
22,99 RON
(4,60 RON / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– peste 77% concentrat, izolat și cazeină din zer, eficient imediat după antrenament și în caz de deficit prelungit de proteine, îndulcit cu glicozide steviolice
Ciocolată și alune de pădure 900 g
129
Evaluare 4.5/5, 129 recenzii
199,99 RON
(22,22 RON / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– peste 77% concentrat, izolat și cazeină din zer, eficient imediat după antrenament și în caz de deficit prelungit de proteine, îndulcit cu glicozide steviolice
Ciocolată 900 g
112
Evaluare 4.7/5, 112 recenzii
199,99 RON
(22,22 RON / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– peste 77% concentrat, izolat și cazeină din zer, eficient imediat după antrenament și în caz de deficit prelungit de proteine, îndulcit cu glicozide steviolice
Ciocolată albă 900 g
90
Evaluare 4.5/5, 90 recenzii
199,99 RON
(22,22 RON / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– peste 77% concentrat, izolat și cazeină din zer, eficient imediat după antrenament și în caz de deficit prelungit de proteine, îndulcit cu glicozide steviolice
Fără aromă 900 g
254
Evaluare 4.4/5, 254 recenzii
199,99 RON
(22,22 RON / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– peste 77% concentrat, izolat și cazeină din zer, eficient imediat după antrenament și în caz de deficit prelungit de proteine, îndulcit cu glicozide steviolice
Vanilie 30 g
135
Evaluare 4.7/5, 135 recenzii
13,99 RON
(46,63 RON / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– peste 77% concentrat, izolat și cazeină din zer, eficient imediat după antrenament și în caz de deficit prelungit de proteine, îndulcit cu glicozide steviolice
Ciocolată albă 30 g
90
Evaluare 4.5/5, 90 recenzii
13,99 RON
(46,63 RON / 100 g)
Ceai pentru relaxare
– amestec natural din 6 plante, relaxează corpul și mintea, susține digestia și starea de bine mentală
50 g
24
Evaluare 5.0/5, 24 recenzii
17,99 RON
(35,98 RON / 100 g)
Ceai pentru concentrare
– ceai de dimineață, un amestec de 5 plante eficiente, inclusiv mentă, sunătoare și ginseng
50 g
9
Evaluare 4.9/5, 9 recenzii
18,49 RON
(36,98 RON / 100 g)
Ceai pentru somn
– 6 plante tradiționale pentru un somn mai ușor, somn normal și stare de bine mentală în perioade de stres
50 g
38
Evaluare 4.4/5, 38 recenzii
16,99 RON
(33,98 RON / 100 g)
-12 %
Evenimentele săptămânii
Piept de pui în sos de ardei
– bucăți suculente de pui din ferme fără cuști într-un sos ușor de ardei, fără gluten, fără conservanți și agenți de îngroșare
400 g
17
Evaluare 4.1/5, 17 recenzii
36,07 RON
Prețul inițial: 40,99 RON
(9,02 RON / 100 g)
Terci de ovăz instant
– super cremos, conținut ridicat de fibre, gust 100% natural
Căpșună și zmeură 1 200 g
361
Evaluare 4.7/5, 361 recenzii
79,99 RON
(6,67 RON / 100 g)
-14 %
Evenimentele săptămânii
Balsam de protecție solară din seu de vită
– balsam cu filtru UV mineral SPF 25, hrănește și regenerează, potrivit pentru toate tipurile de piele
60 ml
7
Evaluare 4.2/5, 7 recenzii
64,24 RON
Prețul inițial: 74,99 RON
(107,07 RON / 100 ml)
-11 %
Evenimentele săptămânii
Balsam de buze cu seu de vită
– Balsam hrănitor cu seu, aloe și ulei de prune pentru buze moi și hidratate
Aloe vera 15 ml
5
Evaluare 3.8/5, 5 recenzii
32,61 RON
Prețul inițial: 36,99 RON
(217,40 RON / 100 ml)
Fruit Stripes
– 100% din fructe din Cehia și Slovacia, fără zahăr adăugat și conservanți, 200 g de fructe la 20 g de produs.
Măr & prună 20 g
53
Evaluare 4.9/5, 53 recenzii
5,99 RON
(29,95 RON / 100 g)
Fruit Stripes
– 100% din fructe din Cehia și Slovacia, fără zahăr adăugat și conservanți, 200 g de fructe la 20 g de produs.
Măr & caisă 20 g
124
Evaluare 4.8/5, 124 recenzii
6,59 RON
(32,95 RON / 100 g)
Betacaroten
– Precursor 100% natural al vitaminei A, din extract concentrat de morcov, vitamina A contribuie la menținerea vederii normale
90 capsule
5
Evaluare 4.8/5, 5 recenzii
54,99 RON
(0,61 RON / 1 capsulă)
Ceai Rooibos BIO
– gust ușor dulceag, în mod natural fără cofeină
80 g
16
Evaluare 4.8/5, 16 recenzii
18,90 RON
(23,63 RON / 100 g)
Ceai de mușețel BIO
– aromă bogată, susține relaxarea și digestia normală
50 g
14
Evaluare 5.0/5, 14 recenzii
18,99 RON
(37,98 RON / 100 g)
Earl Grey BIO
– ceai negru vrac cu ulei de bergamotă
50 g
7
Evaluare 4.9/5, 7 recenzii
23,99 RON
(47,98 RON / 100 g)
Gunpowder ceai verde BIO
– gust proaspăt, ușor amărui, din frunze tinere de ceai, contribuie la concentrare și revigorare mentală
50 g
15
Evaluare 4.8/5, 15 recenzii
17,99 RON
(35,98 RON / 100 g)
Iron Goddess Oolong
– gust puternic și aromă intensă, oxidat în mod tradițional, uscat la soare
50 g
12
Evaluare 4.9/5, 12 recenzii
27,49 RON
(54,98 RON / 100 g)
White Monkey ceai verde
– ceai verde de calitate superioară, cu note fructate și de nucă, cu conținut de substanțe benefice
50 g
12
Evaluare 5.0/5, 12 recenzii
31,99 RON
(63,98 RON / 100 g)
Ceai pentru imunitate
– ceai vrac cu un amestec de 6 plante atent selecționate, care contribuie la apărarea naturală a organismului
50 g
11
Evaluare 5.0/5, 11 recenzii
17,99 RON
(35,98 RON / 100 g)
Ceai verde de iasomie
– ceai vrac cu aromă florală, uscat ușor la soare
Chun Hao 50 g
28
Evaluare 5.0/5, 28 recenzii
25,49 RON
(50,98 RON / 100 g)
Extract de sfeclă roșie
– Formă 100% naturală, standardizată 6% conținut de nitrați, precursor al oxidului nitric
120 capsule
2
Evaluare 4.5/5, 2 recenzii
74,99 RON
(0,62 RON / 1 capsulă)
Drojdie uscată
– pentru pâine de casă gustoasă be bază de drojdie, fără emulgatori sau alte ingrediente inutile
50 g
17
Evaluare 4.0/5, 17 recenzii
14,99 RON
(29,98 RON / 100 g)
Fruit Moons
– nuci de caju crocante acoperite cu pudră de fructe, sursă de grăsimi nesaturate, fără adaos de zahăr, sare sau conservanți
Căpșună 100 g
30
Evaluare 4.9/5, 30 recenzii
38,99 RON
(38,99 RON / 100 g)
Transport gratuit
L-treonat de magneziu
– formă revoluționară cu capacitatea de a pătrunde în creier, absorbție extra ridicată, Magtein® de marcă fără agenți de umplere
90 capsule
8
Evaluare 5.0/5, 8 recenzii
209,99 RON
(2,33 RON / 1 capsulă)
Preț convenabil
Evenimentele săptămânii
Black Dragon ceai negru
– ceai negru tradițional, gust delicat cu note de fructe și nuci, nu este amar nici după o infuzare prelungită
50 g
4
Evaluare 4.8/5, 4 recenzii
13,12 RON
(26,24 RON / 100 g)
Pu-Erh ceai
– ceai negru fermentat secundar, din lăstari și frunze tinere culese manual, cu gust de pământ și aromă deosebită
50 g
7
Evaluare 4.3/5, 7 recenzii
23,99 RON
(47,98 RON / 100 g)
Women's Fitted Logotype Tee
– tricou pentru femei cu croială strânsă, din bumbac și elastan, cu logo-ul vilgain subtil pe piept
Black
5
Evaluare 5.0/5, 5 recenzii
76,99 RON
Mango uscat BIO
– fără adaos de zahăr și conservanți, din agricultură ecologică
500 g
72
Evaluare 4.8/5, 72 recenzii
58,99 RON
(11,80 RON / 100 g)
Migdale în ciocolată
– nuci proaspete și super crocante, un strat bun de ciocolată, fără agenți de glazurare
Ciocolată cu lapte în pudră de scorțișoară 250 g
33
Evaluare 4.8/5, 33 recenzii
46,99 RON
(18,80 RON / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Banană 1 000 g
1115
Evaluare 4.3/5, 1115 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Transport gratuit
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Banană 2 000 g
1115
Evaluare 4.3/5, 1115 recenzii
369,99 RON
(18,50 RON / 100 g)
Transport gratuit
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Nu ezitați să luați un cookie 🍪 - acesta vă ajută să vă faceți experiența de cumpărături mai convenabilă, menținându‑vă coșul plin, amintindu‑vă datele de conectare și asigurându‑se că întreaga călătorie decurge fără probleme.