Piersici liofilizate - recenzii

Scrie o recenzie
4,6
69 evaluări

Divin de gustos, cu o textură perfectă.

Fantastic, de neîntrerupt :D

Foarte tare! Foarte gustos

gustul piersicilor este intens și delicios, însă pentru mine sunt foarte tari comparativ cu alte fructe liofilizate

Gust absolut excelent... M-a surprins foarte mult cât de gustoase sunt👍

Ok, este super

Crocant și dulce

Dintre toate fructele, piersica este cea mai bună 🧡🍑

Din păcate sunt dezamăgită, au fost umede și aveau un miros neplăcut.

Dur și fără gust

Afișează toate 17 recenzi