Enzime digestive - recenzii

Scrie o recenzie
4,8
298 evaluări

Îmi place foarte mult, mereu am acasă. Îl consum la mâncăruri grele, cu grăsimi sau atunci când știu că urmează să mănânc ceva ce mă balonează și diger greu. De exemplu, la popcorn, pot să-l mănânc fără balonare și dureri de burtă dacă iau acest produs :)

Sunt extrem de mulțumită de acest produs, deoarece consum foarte multe nuci/alune/migdale etc. și mă balonez foarte tare de la ele. Până acum niciun medicament nu a rezolvat această problemă, dar acest produs este pur și simplu minunat, pentru mine a funcționat cu adevărat.

Încă testez, dar până acum totul pare în regulă.

chiar funcționează

Produs foarte bun

Pentru mine, super. Funcționează.

După masă mă simt mai bine

Depinde de persoană, la mine grăsimile nu prea funcționează, iau deja de 14 zile și mereu am senzație de greutate în stomac, apoi trece chiar și după o masă dietetică. O să caut altele.

au ajutat la digestie

Un produs foarte bun!

Afișează toate 79 de recenzii