– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Milkshake de căpșuni 1 000 g
1211
Evaluare 4.4/5, 1211 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Rulou cu scorțișoară 1 000 g
2324
Evaluare 4.3/5, 2324 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Fistic 1 000 g
499
Evaluare 4.3/5, 499 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– cu un gust proaspăt de fructe, îndulcit cu glicozide steviolice, cu peste 84 % proteine
Lemon splash 500 g
671
Evaluare 4.4/5, 671 recenzii
159,99 RON
(32 RON / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– cu un gust proaspăt de fructe, îndulcit cu glicozide steviolice, cu peste 84 % proteine
Limonadă de căpșuni 500 g
962
Evaluare 4.3/5, 962 recenzii
159,99 RON
(32 RON / 100 g)
Clear Whey Isolate
– cu un gust proaspăt de fructe, îndulcit cu glicozide steviolice, cu peste 84 % proteine
Peach fuzz 500 g
1000
Evaluare 4.3/5, 1000 recenzii
159,99 RON
(32 RON / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– cu un gust proaspăt de fructe, îndulcit cu glicozide steviolice, cu peste 84 % proteine
Pink grapefruit 500 g
595
Evaluare 4.4/5, 595 recenzii
159,99 RON
(32 RON / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– cu un gust proaspăt de fructe, îndulcit cu glicozide steviolice, cu peste 84 % proteine
Pepene galben cu mango 500 g
168
Evaluare 4.5/5, 168 recenzii
159,99 RON
(32 RON / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– cu un gust proaspăt de fructe, îndulcit cu glicozide steviolice, cu peste 84 % proteine
Lemon ice tea 500 g
179
Evaluare 4.6/5, 179 recenzii
159,99 RON
(32 RON / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Ciocolată albă și nucă de cocos 1 000 g
219
Evaluare 4.4/5, 219 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Electroliți
– compoziție simplă și gust proaspăt, sub formă de pulbere solubilă, supliment alimentar
Pepene 320 g
232
Evaluare 4.6/5, 232 recenzii
85,99 RON
(26,87 RON / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– cu un gust proaspăt de fructe, îndulcit cu glicozide steviolice, cu peste 84 % proteine
Mandarină 500 g
135
Evaluare 4.6/5, 135 recenzii
159,99 RON
(32 RON / 100 g)
Electroliți
– compoziție simplă și gust proaspăt, sub formă de pulbere solubilă, supliment alimentar
Mandarină 320 g
93
Evaluare 4.7/5, 93 recenzii
85,99 RON
(26,87 RON / 100 g)
Granola
– fulgi și nuci prăjiți în ciorchini mari crocanți, prelucrați manual în loturi mici pentru prospețime maximă
Migdale & miere 400 g
12
Evaluare 4.9/5, 12 recenzii
39,99 RON
(10 RON / 100 g)
Clear Whey Isolate
– cu un gust proaspăt de fructe, îndulcit cu glicozide steviolice, cu peste 84 % proteine
Mandarină 25 g
135
Evaluare 4.6/5, 135 recenzii
12,99 RON
(51,96 RON / 100 g)
Granola
– fulgi și nuci prăjiți în ciorchini mari crocanți, prelucrați manual în loturi mici pentru prospețime maximă
Ciocolată și caju 400 g
45
Evaluare 4.8/5, 45 recenzii
39,99 RON
(10 RON / 100 g)
Chipsuri cu brânză
– gustare crocantă din brânză letonă maturată, conținut de proteine 50%, fără lactoză
Ardei iute 50 g
11
Evaluare 4.6/5, 11 recenzii
14,99 RON
(29,98 RON / 100 g)
Chipsuri cu brânză
– gustare crocantă din brânză letonă maturată, conținut de proteine 50%, fără lactoză
Oregano și busuioc 50 g
17
Evaluare 4.7/5, 17 recenzii
14,99 RON
(29,98 RON / 100 g)
Chipsuri cu brânză
– gustare crocantă din brânză letonă maturată, conținut de proteine 50%, fără lactoză
Ceapă, usturoi și pătrunjel 50 g
28
Evaluare 4.5/5, 28 recenzii
14,99 RON
(29,98 RON / 100 g)
Noutăți
Protein Granola
– fulgi și nuci coapte în ciorchini mari și crocanți, îmbogățiți cu proteine din lapte, o gustare simplă și baza unui mic dejun nutritiv
Ciocolată cu sare de mare 350 g
7
Evaluare 3.7/5, 7 recenzii
43,99 RON
(12,57 RON / 100 g)
Noutăți
Double Trouble Protein Bar
– baton cu două straturi, glazurat cu ciocolată, conține 29% proteine de calitate, fără conservanți și coloranți.
Ciocolată aurie cu alună de pădure 55 g
1
Evaluare 5.0/5, 1 recenzie
11,99 RON
(21,80 RON / 100 g)
-10 %
Căpșuni liofilizate în ciocolată
– căpșuni crocante, liofilizate, acoperite cu ciocolată cu conținut ridicat de cacao, fără lecitină și luciu
3× ciocolată neagră 120 g
112
Evaluare 4.7/5, 112 recenzii
86,37 RON
Prețul inițial: 95,97 RON
(23,99 RON / 100 g)
-10 %
Căpșuni liofilizate în ciocolată
– căpșuni crocante, liofilizate, acoperite cu ciocolată cu conținut ridicat de cacao, fără lecitină și luciu
3× ciocolată albă 120 g
91
Evaluare 4.8/5, 91 recenzii
86,37 RON
Prețul inițial: 95,97 RON
(23,99 RON / 100 g)
-10 %
Căpșuni liofilizate în ciocolată
– căpșuni crocante, liofilizate, acoperite cu ciocolată cu conținut ridicat de cacao, fără lecitină și luciu
3× ciocolată cu lapte 120 g
107
Evaluare 4.8/5, 107 recenzii
86,37 RON
Prețul inițial: 95,97 RON
(23,99 RON / 100 g)
Light Organic Crew Socks
– șosete, cu nervuri ușoare, din bumbac organic
Negru
86
Evaluare 4.8/5, 86 recenzii
74,99 RON
Cold Brew BIO
– ready-to-drink, aromă fructată și florală, apă filtrată
Pure Black Ethiopia 200 ml
50
Evaluare 4.7/5, 50 recenzii
17,99 RON
(9 RON / 100 ml)
Seamless Ribbed Bra
– sutien sport, fără cusături, nu doar pentru antrenament
XS/S shark
130
Evaluare 4.5/5, 130 recenzii
89,90 RON
Multivitamin Complex
– 25 de ingrediente active, 100% din doza zilnică de vitamine, cu vitamina C care contribuie la funcționarea normală a sistemului imunitar și a sistemului nervos
90 capsule
22
Evaluare 4.8/5, 22 recenzii
79,99 RON
(0,89 RON / 1 capsulă)
Protein Mug Cake Mix
– textură pufoasă și suplă, 20 g de proteine per porție, proteine de înaltă calitate cu eliberare treptată
Ciocolată și alune de pădure 420 g
282
Evaluare 4.7/5, 282 recenzii
59,99 RON
(14,28 RON / 100 g)
Rice Chocoballs BIO
– biluțe super crocante, ingrediente pure, fără aditivi, un strat generos de ciocolată artizanală bean-to-bar.
Ciocolată cu lapte 50 g
264
Evaluare 4.7/5, 264 recenzii
10,99 RON
(21,98 RON / 100 g)
Rice Chocoballs BIO
– biluțe super crocante, ingrediente pure, fără aditivi, un strat generos de ciocolată artizanală bean-to-bar.
Ciocolată neagră 50 g
191
Evaluare 4.6/5, 191 recenzii
10,99 RON
(21,98 RON / 100 g)
Colagen Complex
– trei surse de colagen de marcă, aromă răcoritoare, cu biotină pentru menținerea stării normale a părului, mucoaselor și pielii
Căpșuni și banane 300 g
158
Evaluare 4.5/5, 158 recenzii
119,99 RON
(40 RON / 100 g)
Mască de păr
– din extracte naturale, îmbunătățește strălucirea naturală și regenerează părul deteriorat
Bergamotă 100 ml
10
Evaluare 4.3/5, 10 recenzii
53,99 RON
(53,99 RON / 100 ml)
Șampon
– pentru toate tipurile de păr, din extracte de plante, cu un parfum răcoritor, fără parabeni și sulfați
Mentă cu mandarine 200 ml
29
Evaluare 3.7/5, 29 recenzii
36,99 RON
(18,50 RON / 100 ml)
Protein Mug Cake Mix
– textură pufoasă și suplă, 20 g de proteine per porție, proteine de înaltă calitate cu eliberare treptată
Căpșună și ciocolată albă 420 g
163
Evaluare 4.6/5, 163 recenzii
59,99 RON
(14,28 RON / 100 g)
Zmeură în ciocolată
– fructe liofilizate acoperite cu ciocolată, conținut ridicat de cacao, fără agenți de glazurare
Ciocolată neagră 150 g
77
Evaluare 4.8/5, 77 recenzii
41,99 RON
(27,99 RON / 100 g)
Căpșuni liofilizate în ciocolată
– căpșuni crocante, liofilizate, acoperite cu ciocolată cu conținut ridicat de cacao, fără lecitină și luciu
Ciocolată cu lapte 120 g
107
Evaluare 4.8/5, 107 recenzii
31,99 RON
(26,66 RON / 100 g)
Sensual Flow
– maca pentru susținerea fertilității, muira puama pentru susținerea vitalității, ashwagandha pentru susținerea stării de bine mentale
60 capsule
17
Evaluare 4.1/5, 17 recenzii
109,99 RON
(1,83 RON / 1 capsulă)
Tritan Shaker Pro
– din material foarte rezistent, cu fund rotunjit și spirală pentru o amestecare perfectă, nu curge și nu absoarbe mirosurile
Stealth black 700 ml
71
Evaluare 4.3/5, 71 recenzii
54,99 RON
Greens Mix
– 13 ingrediente active, inclusiv 4 superalimente, Chlorella și spirulina, ajută la susținerea vitalității și a sistemului imunitar
Măr verde fără cofeină 300 g
216
Evaluare 4.2/5, 216 recenzii
99,99 RON
(33,33 RON / 100 g)
Balsam bătut din seu de vită pur BIO
– hidratare și hrănire naturală a pielii, balsam de înmuiere din 100% seu de vită, fără conservanți și alți aditivi
– Cremă de noapte 100% naturală cu ceramide, unt de shea și vitamina E, întărește bariera pielii, hidratează profund și susține regenerarea pielii în timpul somnului
50 ml
15
Evaluare 4.5/5, 15 recenzii
49,99 RON
(99,98 RON / 100 ml)
Ulei de primula
– 1000 mg ulei de primula presat la rece, cu 90 mg acid gamma‑linolenic, în capsule gelatinoase, supliment alimentar
90 capsule
11
Evaluare 5.0/5, 11 recenzii
79,99 RON
(0,89 RON / 1 capsulă)
Ceremonial matcha BIO
– matcha ceremonial din Shizuoka, Japonia, cu un gust umami ușor amar, din cele mai tinere frunze ale primei recolte de primăvară
30 g
12
Evaluare 4.8/5, 12 recenzii
164,99 RON
(549,97 RON / 100 g)
Iron Goddess Oolong
– gust puternic și aromă intensă, oxidat în mod tradițional, uscat la soare
50 g
12
Evaluare 4.9/5, 12 recenzii
27,49 RON
(54,98 RON / 100 g)
Migdale în ciocolată
– nuci proaspete și super crocante, un strat bun de ciocolată, fără agenți de glazurare
Ciocolată cu lapte în pudră de scorțișoară 250 g
33
Evaluare 4.8/5, 33 recenzii
46,99 RON
(18,80 RON / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Banană 1 000 g
1115
Evaluare 4.3/5, 1115 recenzii
199,99 RON
(20 RON / 100 g)
Transport gratuit
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Banană 2 000 g
1115
Evaluare 4.3/5, 1115 recenzii
369,99 RON
(18,50 RON / 100 g)
Transport gratuit
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Fără aromă 2 000 g
3278
Evaluare 4.5/5, 3278 recenzii
369,99 RON
(18,50 RON / 100 g)
Transport gratuit
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Milkshake de căpșuni 2 000 g
1211
Evaluare 4.4/5, 1211 recenzii
369,99 RON
(18,50 RON / 100 g)
Transport gratuit
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Rulou cu scorțișoară 2 000 g
2324
Evaluare 4.3/5, 2324 recenzii
369,99 RON
(18,50 RON / 100 g)
Transport gratuit
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Caramel sărat 2 000 g
2121
Evaluare 4.3/5, 2121 recenzii
369,99 RON
(18,50 RON / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Caramel sărat 300 g (10 x 30g)
2121
Evaluare 4.3/5, 2121 recenzii
109,99 RON
(36,66 RON / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– din laptele vacilor hrănite cu iarbă din ferme sustenabile, îndulcit cu glicozide steviolice, ultrafiltrat la temperaturi scăzute
Ciocolată 300 g (10 x 30g)
2013
Evaluare 4.4/5, 2013 recenzii
109,99 RON
(36,66 RON / 100 g)
Migdale în ciocolată
– nuci proaspete și super crocante, un strat bun de ciocolată, fără agenți de glazurare
Ciocolată albă în pudră de zmeură 250 g
44
Evaluare 4.8/5, 44 recenzii
46,99 RON
(18,80 RON / 100 g)
Light Organic Crew Socks
– șosete, cu nervuri ușoare, din bumbac organic
Gri melange
86
Evaluare 4.8/5, 86 recenzii
74,99 RON
Durabil
Organic Logotype Crew Socks
– șosete lejere, confortabile, cu nervuri, din bumbac organic, cu logo Vilgain discret pe lateral, certificate GOTS
Alb natural
7
Evaluare 5.0/5, 7 recenzii
74,99 RON
Banane în ciocolată
– bucăți moi de banane uscate acoperite cu ciocolată neagră 65%, uscate ușor la temperaturi scăzute, fără agenți de glazurare
Ciocolată neagră 250 g
28
Evaluare 4.3/5, 28 recenzii
36,99 RON
(14,80 RON / 100 g)
Electroliți
– compoziție simplă și gust proaspăt, sub formă de pulbere solubilă, supliment alimentar
Nu ezitați să luați un cookie 🍪 - acesta vă ajută să vă faceți experiența de cumpărături mai convenabilă, menținându‑vă coșul plin, amintindu‑vă datele de conectare și asigurându‑se că întreaga călătorie decurge fără probleme.