Ulei de măsline extravirgin BIO - recenzii

Scrie o recenzie
4,9
369 evaluări

Calitate superioară, gust foarte bun, foarte proaspăt, raport calitate-preț excelent

Recomand, miroase frumos.

Uff, abia la a treia încercare uleiul a ajuns la mine (exclusiv din cauza curierilor) și mă bucur că am fost perseverentă. Gustul este fantastic, până acum îl consider cel mai bun ulei de măsline.

Foarte gustos și pare de calitate excelentă

Gust predominant amar cu un postgust amar. Îmi pare rău că am ales acest produs.

Este foarte bun și îl folosesc cu drag!

mulțumire

Cel mai bun pe care l-am avut vreodată, gust excelent.

Pentru mine, CEL MAI BUN!

Sunt foarte mulțumită

Afișează toate 59 de recenzii