Crackers din cereale integrale BIO - recenzii

Scrie o recenzie
4,5
419 evaluări

nu prea îmi plac

Tari și fade. Foarte dezamăgitor. Este atât de greu să găsești crackers cu ingrediente bune, dar acestea sunt mult prea tari, groase și lipsite de gust.

Sunt excelente 🙂

O alternativă mai sănătoasă excelentă la produsele de panificație, potrivită pentru călătorii sau platouri asortate seara etc...

Foarte bun 🤩

Consider că ingredientele sunt într-adevăr bune, însă din punct de vedere al gustului, produsul nu m-a convins. Simplu, nu îmi place deloc și nici consistența la mestecat nu este plăcută, deoarece în gură devine din ce în ce mai densă. Cu brânză proaspătă cu ierburi sau cu un alt sos este însă mult mai bun și devine un snack gustos. Dar simplu, din păcate, nu.

Gustare bună.

Gust excelent și compoziție deosebită

Gustos. Super pentru excursii ca gustare pentru a potoli foamea 😊

O alternativă foarte gustoasă la snack-urile sărate🙂

Afișează toate 94 de recenzii