Clear Whey Isolate - recenzii

Scrie o recenzie
4,5
2186 evaluări

Am cumpărat pentru a încerca, dar nu mi-a plăcut gustul. Cumpăr regulat proteine de la voi, dar pe acesta nu îl voi mai lua. 😟 Totuși, asta nu înseamnă că altcineva nu s-ar putea bucura de el. 😉

Este răcoritor.

La gust este într-adevăr foarte bun, după ce îl bei rămâne un postgust ușor, dar nimic comparativ cu proteina obișnuită din zer.

Îmi plac proteinele clear, din păcate pentru mine încă are acel gust neplăcut la final. Vara voi încerca cu gheață și lime și cred că va fi mai bine.

Este excelent, la fel ca toate celelalte arome.

Acest pachet este ideal pentru a încerca noi arome de proteine.

Răcoritor

Delicios și răcoritor, absolut perfect pentru vară.

Super! Încerc și alte arome. Pentru cineva care nu poate consuma proteine clasice, acesta este un adevărat gamechanger!

Excelent, îl folosesc ca băutură, îl presar în iaurt, îl adaug în prăjituri.

Afișează toate 698 de recenzii