Terci proteic instant de orez - recenzii

Scrie o recenzie
4,7
677 evaluări

Nu am mai mâncat de mult timp un terci atât de bun.

Cea mai bună budincă de orez pe care am mâncat-o vreodată. Deasupra adaug puțin iaurt grecesc și unt de arahide. Această combinație este cu adevărat rai pentru papilele gustative.

foarte bun, untul de arahide este de departe cea mai bună aromă

Gust bun, dar se amestecă greu

Această terci nu îmi place atât de mult, are un gust prea pronunțat de cocos.

Gust și consistență excelente!

Sincer foarte bun la gust, imi place ca chiar contine chocolate chips, dar e cam scump pentru doar 4 portii in ambalaj si textura nu e foarte apetisanta

Ar fi putut fi mai puțin măcinat. Mă deranjează că nu este orez întreg.

Gust perfect, dar consistența lasă de dorit. Nu reușesc să o amestec fără cocoloașe. Poate fac eu ceva greșit, dar este păcat.

Cea mai bună budincă de orez

Afișează toate 169 de recenzii