Sticksuri de ovăz BIO - recenzii

Scrie o recenzie
4,5
530 evaluări

Au gust ca cele de la Bohemia

chiar nu mă așteptam să fie atât de bun, wow?!?! comand regulat, gustare de top

Mie nu mi-a plăcut deloc. Fără gust :D

Gustare sănătoasă.

Noua dependență

Nu m-au deranjat, dar nici nu m-au impresionat... 🙂

Foarte gustoase batoane, dar au ajuns complet rupte

gustare delicioasă

O gustare bună sau o gustare pentru drum.

Pentru a potoli rapid pofta, este excelent

Afișează toate 111 recenzi