Protein Granola - recenzii

Scrie o recenzie
4,8
1635 evaluări

Gust uimitor, nu este prea dulce. Recomand să încercați.

În combinație cu iaurt alb și topping, cea mai bună gustare sau mic dejun.

Vilgain nu a dezamăgit nici de data aceasta

Atât de gustos și crocant!!! La prima mea comandă, din păcate, nu au fost incluse clustere mari, așa cum era prezentat și promis, ci totul era ca un „muesli” normal (=fără niciun cluster :/)

Cinnamonul crocant este delicios! Caramelul sărat mi s-a părut puțin chimic la gust. Păcat că nu există o versiune vegană de cinnamon.

Scorțișoara este pentru mine cea mai bună, fisticul este și el foarte bun, caramelul sărat este cel mai slab... per total, ador aceste granole, ingredientele sunt absolut de top.

Este puțin mai scumpă, dar este bună :)

Excelent, iau la micul dejun în fiecare dimineață.

Această granola nu doar că are un gust delicios, dar conține și doar 7 ingrediente, ceea ce este greu de găsit la granola în zilele noastre. Are un gust delicios, iar bucățile sunt uriașe! O comand în fiecare lună – este un produs de bază în cămara mea.

Soooo delicios! Scorțișoara crocantă este preferata mea și este și plăcut de crunchy!

Afișează toate 408 recenzi