Prebiotic Topping - recenzii

Scrie o recenzie
4,8
2100 evaluări

Fructele de pădure sunt cu adevărat delicioase.

Foarte, foarte gustos, nu m-aș fi așteptat niciodată. Siropul de arțar este totuși destul de dulce, iar ciocolata și căpșuna au un gust cu adevărat natural!!!

Gust super, este într-adevăr tare, dar m-am obișnuit deja cu asta.

Foarte, foarte bun.

Foarte bun, nu este prea dulce

Gustos, după părerea mea chiar prea dulce.

Topping grozav! Îmi place să-l folosesc la terciul de ovăz 😊

gustos, dens

Excelent atât la gust, cât și la compoziție

Delicios! Foarte dulce, dar nu copleșitor dacă este folosit cu moderație. Aromă grozavă. Singura mea nemulțumire este că poate fi puțin dificil de stors dacă este rece.

Afișează toate 555 de recenzii