Paste de semolină cu ciuperci - recenzii

Scrie o recenzie
4,5
134 evaluări

Pentru mine, gustul este prea artificial.

Satisfacție 100%

Nu impresionează, dar nici nu dezamăgește, iar atunci când nu ai timp sau nu vrei să gătești ceva complicat, este super și are și un gust bun. 🙂

Genial!

Foarte dens!

Super rapid și gustos.

Absolut neplăcut. Gust artificial. Instrucțiunile de pe ambalaj nu corespund, este nevoie de mai multă apă, altfel este uscat, tare și neplăcut.

Am gătit cu supă de ciuperci și a fost super. Potrivit pentru pregătirea rapidă a unui prânz nutritiv chiar și în zilele „leneșe”. Recomand.

Rapid și foarte gustos

nu aș mai cumpăra din nou, nu m-a convins la gust.

Afișează toate 34 de recenzii