Meal Shake - recenzii

Scrie o recenzie
4,6
207 evaluări

Nu este dulce, totuși este gustos.

Chiar delicios și se dizolvă bine

Îmi place foarte mult Vilgain, dar acest produs nu are deloc un gust bun…

Gust dezgustător, nu se poate compara cu versiunea cu ciocolată.

Excelent, nu am nimic de reproșat

Pentru mine, gustos și excelent

Super ajutor când nu ai timp pentru o masă adecvată. Chiar dacă acest lucru ține de foame doar pentru puțin timp, își îndeplinește scopul. Aroma creamy oats este de top.

Nu au un gust foarte pronunțat și nu sunt extrem de dulci. Trebuie să te obișnuiești, dacă ai fost obișnuit cu altceva. Însă au o solubilitate foarte bună.

Căutam o nutriție completă pentru momentele când nu apuc să iau prânzul la serviciu și, din experiența mea, pot spune că sunt mulțumită. La primul shake m-am gândit că poate nu o să-mi placă gustul, dar am adăugat puțin mai multă apă și a fost super, iar al doilea shake chiar mi-a plăcut. Aș încerca cu plăcere și alte arome.

Foarte bun, dar nu sunt un mare fan al înlocuitorilor de mese, așa că s-ar putea să nu fie pentru mine. Pentru oricine altcineva, aș recomanda acest produs dacă doriți o alternativă rapidă și ușor de consumat. A venit cu grăsimi foarte sănătoase, ceea ce este fenomenal.

Afișează toate 73 de recenzii