Legume fermentate BIO - recenzii

Scrie o recenzie
4,5
338 evaluări

Asta chiar nu a ieșit deloc bine, eu ca mare iubitoare de kimchi am fost cu adevărat dezamăgită... nicio picantă, bucățile nu sunt deloc crocante, acum citesc că este chiar și pasteurizat deci avantajul fermentației este inexistent 😳 după deschidere mirosul și chiar și puțin gustul mi-au amintit mai degrabă de salata de murături decât de kimchi. pentru prețul acesta, dezastru.👎🏻

Nu este la fel de iute ca celelalte coreene, de aceea dau 6 stele.

deloc picant

Cred că am mâncat deja unele cu un gust mai bun.

Asta chiar nu am reușit.. :/

Până acum este probabil primul kimchi pe care reușesc să-l mănânc, ceea ce e grozav! :)

de top absolut

Top excelent

Este foarte individual, dar pentru mine este până acum cel mai bun kimchi pe care l-am avut vreodată.

Cel mai bun kimchi, și am încercat deja destule.

Afișează toate 106 recenzi