– bucăți mari și suculente de carne, conținut ridicat de proteine
În ulei de măsline extravirgin BIO
253
Evaluare 4.9/5, 253 recenzii
de la 7,43 RON
Prețul inițial: 9,29 RON
(de la 8,26 RON / 100 g)
-2 %
Evenimentele săptămânii
Ketchup fără zahăr adăugat
– doar din 7 ingrediente naturale, producție artizanală tradițională, textură moale, fără conservanți
310 g
135
Evaluare 4.5/5, 135 recenzii
9,59 RON
Prețul inițial: 9,81 RON
(3,09 RON / 100 g)
-20 %
Evenimentele săptămânii
Piept de pui
– bucăți mari de carne, fără conservanți, din crescătorii verificate
Cu sare si piper 300 g (3 x 100 g)
523
Evaluare 4.8/5, 523 recenzii
34,39 RON
Prețul inițial: 42,99 RON
(11,46 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Edamame BIO
– boabe tinere de soia cu conținut ridicat de proteine, gata pentru consum imediat, îmbogățesc rapid orice fel de mâncare
200 g
16
Evaluare 4.4/5, 16 recenzii
8,49 RON
Prețul inițial: 9,99 RON
(4,25 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Paste cu leguminoase BIO
– de calitate BIO, fără gluten, preparare rapidă în 8 minute
Gnochetti din năut 250 g
40
Evaluare 4.1/5, 40 recenzii
12,74 RON
Prețul inițial: 14,99 RON
(5,10 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Legume fermentate BIO
– gust delicat, ușor picant, cu un conținut scăzut de calorii, fără conservanți
Kimchi coreean 350 g
112
Evaluare 4.1/5, 112 recenzii
46,74 RON
Prețul inițial: 54,99 RON
(13,35 RON / 100 g)
Preț convenabil
Evenimentele săptămânii
Falafel
– conținut ridicat de proteine vegetale, un pachet este suficient pentru 20 de bile, vegan și fără gluten
200 g
76
Evaluare 4.6/5, 76 recenzii
8,49 RON
(4,25 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Supă concentrată de pui fără sare BIO
– preparat din minim 500 g de carne și oase, până la 5 l de supă per pachet, din ingrediente locale ecologice
515 ml
34
Evaluare 4.0/5, 34 recenzii
25,49 RON
Prețul inițial: 29,99 RON
(4,95 RON / 100 ml)
-14 %
Evenimentele săptămânii
Supă concentrată de vită fără sare BIO
– preparat din minim 500 g de carne și oase, până la 5 l de supă per pachet, din ingrediente locale ecologice
515 ml
39
Evaluare 3.3/5, 39 recenzii
27,96 RON
Prețul inițial: 32,89 RON
(5,43 RON / 100 ml)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Bulion de vită
– condiment pentru supe și sosuri, mai mult de ¾ din conținut este carne de vită, un pachet este suficient pentru până la 8 litri de supă, fără conservanți
300 g
34
Evaluare 4.5/5, 34 recenzii
32,29 RON
Prețul inițial: 37,99 RON
(10,76 RON / 100 g)
-20 %
Evenimentele săptămânii
Ulei de măsline extravirgin BIO
– presat la rece, din soiuri selecționate de măsline, provenite de la o fermă de familie din Grecia
750 ml
66
Evaluare 4.8/5, 66 recenzii
61,59 RON
Prețul inițial: 76,99 RON
(8,21 RON / 100 ml)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Pesmet Panko BIO
– amestec de trei tipuri de făină pentru un plus de crocant, 100% organic, fără gluten, fără zahăr adăugat
200 g
32
Evaluare 5.0/5, 32 recenzii
11,89 RON
Prețul inițial: 13,99 RON
(5,95 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Ghee
– unt clarificat potrivit pentru gătit și copt
500 ml
72
Evaluare 4.9/5, 72 recenzii
59,49 RON
Prețul inițial: 69,99 RON
(11,90 RON / 100 ml)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Orez Jasmine BIO
– garnitură cu aromă de flori înflorite, nuci și popcorn
1 000 g
35
Evaluare 5.0/5, 35 recenzii
21,24 RON
Prețul inițial: 24,99 RON
(2,12 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Sare roz de Himalaya
– sare pură și prețioasă din Pakistan, versatilă atât în bucătărie, cât și în baie.
1 000 g
2 arome
64
Evaluare 4.9/5, 64 recenzii
de la 9,34 RON
Prețul inițial: 10,99 RON
(de la 0,93 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Piept de curcan
– bucăți mari de carne suculentă de curcan, provenite din ferme etice și responsabile, potrivite pentru consum imediat.
Cu sare si piper 300 g (3 x 100 g)
228
Evaluare 4.8/5, 228 recenzii
31,44 RON
Prețul inițial: 36,99 RON
(10,48 RON / 100 g)
-23 %
Evenimentele săptămânii
Fileuri de somon sălbatic
– fileuri de somon Keta pur, prins în apele Pacificului, o sursă de proteine complete, fără conservanți artificiali
În sos de roșii 120 g
35
Evaluare 4.4/5, 35 recenzii
19,94 RON
Prețul inițial: 25,99 RON
(16,62 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Piept de pui în saramură
– bucăți mari de carne suculentă gata de consum, din ferme certificate, fără conservanți
Cu sare si piper 500 g
16
Evaluare 4.8/5, 16 recenzii
55,24 RON
Prețul inițial: 64,99 RON
(11,05 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Paste cu leguminoase BIO
– de calitate BIO, fără gluten, preparare rapidă în 8 minute
Fusilli din linte roșie 250 g
34
Evaluare 4.6/5, 34 recenzii
12,74 RON
Prețul inițial: 14,99 RON
(5,10 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Paste cu leguminoase BIO
– de calitate BIO, fără gluten, preparare rapidă în 8 minute
Penne din mazăre 250 g
21
Evaluare 4.6/5, 21 recenzii
12,74 RON
Prețul inițial: 14,99 RON
(5,10 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Paste cu leguminoase BIO
– de calitate BIO, fără gluten, preparare rapidă în 8 minute
Tagliatelle din linte roșie 250 g
23
Evaluare 4.7/5, 23 recenzii
12,74 RON
Prețul inițial: 14,99 RON
(5,10 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Măsline BIO
– cu gust echilibrat și textură fermă, fără sâmburi pentru utilizare comodă atât la gătit, cât și pentru consum direct
Verzi 340 g
15
Evaluare 5.0/5, 15 recenzii
21,24 RON
Prețul inițial: 24,99 RON
(6,25 RON / 100 g)
-10 %
Evenimentele săptămânii
Ketchup BIO
– fără amidon, dens datorită conținutului ridicat de roșii, doar 5 ingrediente
450 ml
9
Evaluare 4.9/5, 9 recenzii
20,06 RON
Prețul inițial: 22,29 RON
(4,46 RON / 100 ml)
-12 %
Evenimentele săptămânii
Bulgur
– cereale ușor de digerat, cu un gust ușor de nucă
500 g
14
Evaluare 5.0/5, 14 recenzii
7,91 RON
Prețul inițial: 8,99 RON
(1,58 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Linte roșie
– ușor de digerat, bogată în proteine și fibre, fără OMG
500 g
10
Evaluare 4.5/5, 10 recenzii
9,34 RON
Prețul inițial: 10,99 RON
(1,87 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Linte neagră Beluga
– bogată în proteine și fibre, se prepară rapid fără înmuiere
300 g
13
Evaluare 4.4/5, 13 recenzii
8,49 RON
Prețul inițial: 9,99 RON
(2,83 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Supă concentrată de legume fără sare BIO
– baza este formată din 92% legume fierte, până la 5 litri de supă într-un singur pachet, fără sare sau conservanți.
515 ml
10
Evaluare 3.0/5, 10 recenzii
27,19 RON
Prețul inițial: 31,99 RON
(5,28 RON / 100 ml)
-12 %
Evenimentele săptămânii
Sare de mare
– gust delicat, nerafinată, dintr-o zonă protejată din Grecia
Fină 1 000 g
81
Evaluare 4.9/5, 81 recenzii
12,31 RON
Prețul inițial: 13,99 RON
(1,23 RON / 100 g)
-12 %
Evenimentele săptămânii
Curry cu vită
– R2E carne în stil thailandez, hrănitoare și plină de proteine, făcută cu ingrediente proaspete, fără conservanți sau aditivi artificiali
400 g
29
Evaluare 4.1/5, 29 recenzii
38,71 RON
Prețul inițial: 43,99 RON
(9,68 RON / 100 g)
-12 %
Evenimentele săptămânii
Carne de vită cuciuperci
– R2E carne în stil Stroganoff, hrănitoare și plină de proteine, făcută cu ingrediente proaspete, fără conservanți sau alți aditivi
400 g
19
Evaluare 4.7/5, 19 recenzii
39,59 RON
Prețul inițial: 44,99 RON
(9,90 RON / 100 g)
-12 %
Evenimentele săptămânii
Chifteluțe de carne în sos de roșii
– R2E bile de vită și porc în sos de roșii suculent, cu o notă de cimbru, fără gluten și conservanți artificiali
400 g
21
Evaluare 4.4/5, 21 recenzii
41,32 RON
Prețul inițial: 46,99 RON
(10,33 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Grass-fed Demi Glace
– bază gourmet pentru sosuri, făcută din carne și oase de vită grass-fed, numai ingrediente naturale de înaltă calitate
150 g
18
Evaluare 3.3/5, 18 recenzii
25,49 RON
Prețul inițial: 29,99 RON
(16,99 RON / 100 g)
-12 %
Evenimentele săptămânii
Piept de pui în sos de ardei
– bucăți suculente de pui din ferme fără cuști într-un sos ușor de ardei, fără gluten, fără conservanți și agenți de îngroșare
400 g
17
Evaluare 4.1/5, 17 recenzii
36,07 RON
Prețul inițial: 40,99 RON
(9,02 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Măsline BIO
– cu gust echilibrat și textură fermă, fără sâmburi pentru utilizare comodă atât la gătit, cât și pentru consum direct
Kalamata 340 g
13
Evaluare 4.9/5, 13 recenzii
21,24 RON
Prețul inițial: 24,99 RON
(6,25 RON / 100 g)
2. bucată -30 %
Evenimentele săptămânii
Paste fără ou cu semolină BIO
– aluat tras în bronz, făcut din grâu dur, textură al dente perfectă
Spaghettonni 350 g
9
Evaluare 5.0/5, 9 recenzii
14,99 RON
(4,28 RON / 100 g)
-11 %
Evenimentele săptămânii
Ciuperci uscate
– gust și aromă intensă, uscate delicat cu aer cald pentru a păstra calitatea, proveniență verificată din munții Bulgariei
Hrib de stejar 50 g
12
Evaluare 5.0/5, 12 recenzii
37,37 RON
Prețul inițial: 41,99 RON
(74,74 RON / 100 g)
Preț convenabil
Evenimentele săptămânii
Ulei de măsline extravirgin cu chili BIO
– gust ușor picant, din măsline Koroneiki din Creta, pentru mâncăruri reci
250 ml
3
Evaluare 4.0/5, 3 recenzii
31,53 RON
(12,61 RON / 100 ml)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Bulion de pui
– bulion de pui autentic, până la 5 l de supă dintr‑un singur borcan, carne de pui crescute în aer liber și legume proaspete
200 g
8
Evaluare 4.4/5, 8 recenzii
30,59 RON
Prețul inițial: 35,99 RON
(15,30 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Bulion de curcan
– bulion autentic de curcan, până la 5 litri de supă dintr‑un singur borcan, carne de curcan de calitate și legume proaspete
200 g
6
Evaluare 4.9/5, 6 recenzii
28,89 RON
Prețul inițial: 33,99 RON
(14,45 RON / 100 g)
-14 %
Evenimentele săptămânii
Sweet Chilli Sauce BIO
– gust ușor dulceag cu iuteală echilibrată, amestec din 7 soiuri de ardei iute din Bolgheri, fără agenți de îngroșare
300 g
8
Evaluare 4.9/5, 8 recenzii
19,29 RON
Prețul inițial: 22,69 RON
(6,43 RON / 100 g)
-15 %
Evenimentele săptămânii
Noutăți
Pastă de ciuperci
– pentru prepararea sosurilor, supelor și pentru condimentarea mâncărurilor, cu shiitake și ciuperci champignon, cu ulei de măsline extravirgin
Nu ezitați să luați un cookie 🍪 - acesta vă ajută să vă faceți experiența de cumpărături mai convenabilă, menținându‑vă coșul plin, amintindu‑vă datele de conectare și asigurându‑se că întreaga călătorie decurge fără probleme.